Nowy numer 44/2020 Archiwum

Wirtualny dzień skupienia w Domu św. Faustyny

- Chciałbym, byśmy w miejscu, gdzie żyła, modliła się i pracowała s. Faustyna, doświadczyli łaski zmartwychwstania - mówi w zaproszeniu na dzień skupienia online ks. Robert Wielądek, diecezjalny duszpasterz rodzin i misjonarz miłosierdzia w diecezji warszawsko-praskiej.

9 maja w Domu św. Faustyny w Ostrówku odbędzie się dzień skupienia. Tematem wirtualnych rekolekcji będzie spotkanie ze Zmartwychwstałym. Poprowadzi je ks. Robert Wielądek, diecezjalny duszpasterz rodzin i misjonarz miłosierdzia w diecezji warszawsko-praskiej, wraz z siostrami Jezusa Miłosiernego z Ostrówka.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 10 konferencją, o godz. 12 będzie Eucharystia, o godz. 15 Koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 17 konferencja, a o 20.30 - Różaniec. Wszystkie punkty programu będą transmitowane przez telewizję internetową SalveNet na kanale YouTube.

Swoje intencje można przesyłać na adres mailowy: s.faustyna.ostrowek@gmail.com. "Dzień skupienia jest też zachętą do finansowego wsparcia posługi sióstr wśród dzieci i młodzieży w jednym z najbiedniejszych krajów afrykańskich w Sierra Leone" - czytamy w zaproszeniu.

Więcej informacji TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama