Nowy numer 3/2021 Archiwum

Do poczytania: "Nie jesteś skazany"

Świadectwo Grzegorza Czerwickiego nadaje się na scenariusz do kryminalnego filmu akcji z happy endem - daje nadzieję, że z każdej najtrudniejszej sytuacji jest wyjście. 

Książkę "Nie jesteś skazany” wydawnictwa RTCK czyta się jak niezły kryminał. To historia chłopka, który dwanaście lat spędził za kratami. I kiedy po kolejnym życiowym zakręcie znalazł się na dnie "zarzygany, cuchnący, zapity, w obłędzie szukając choć jednej pozytywnej myśli, czegokolwiek, czego mógłby się uczepić”, postanowił krzyknąć ile sił w płucach: "Jeśli istniejesz, Boże mojej babci, pomóż mi, błagam!". 

Od tego momentu wiele się zmieniło. W więziennej celi zaczął odkrywać Biblię, prosząc, by Jezus - tak jak w przypowieściach - uzdrowił także jego, modlić się na różańcu i Koronką do Bożego Miłosierdzia. Pewnego dnia zapytał Jezusa, czy może zostać Jego przyjacielem. Dziś Grzegorz Czerwicki jest szczęśliwym mężem Renaty Czerwickiej, redaktor naczelnej wydawnictwa RTCK, którą poznał pierwszego dnia po wyjściu na wolność i tatą Kubusia. To dzięki jej pomocy powstała książka, która jest świadectwem namacalnego działania Boga-Przyjaciela w życiu człowieka. 

Publikacja zawiera także dodatek zatytułowany "Moja książka” z miejscem na tytuł i czystymi stronami. To zaproszenie od autora do napisania własnej historii o przyjaźni z Bogiem i Jego prowadzenia. 

Dla czytelników warszawskiego "Gościa” dzięki uprzejmości wydawnictwa RTCK mamy do rozdania książki. Otrzymają je nadawcy 1., 5. i 10. maila. Dane do wysyłki wraz z tytułem książki prosimy kierować na adres: warszawa@gosc.pl.

*****

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu "Wygraj książkę w Gościu Niedzielnym" dostępnego na stronie www.igomedia.pl/Regulaminy.

Przystąpienie do konkursu jest także równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia konkursu.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama