Nowy numer 4/2021 Archiwum

Halo? Jesteś tam...

Znana z pielgrzymkowego covera "Despacito” s. Janina Kaczmarzyk ze Zgromadzenia Służebniczek NMP z Komorowa podbija serca debiutancką płytą "Zajmij się mną”. Dla Czytelników "Gościa Niedzielnego" mamy trzy egzemplarze najnowszego krążka s. Janiny.

Premiera płyty "Zajmij się mną" miała miejsce w maju tego roku, a już w sierpniu uplasowała się na piątej pozycji Oficjalnej Listy Sprzedaży oraz zajęła 2. miejsce na liście sprzedaży w sieci Empik i 4. na liście sprzedaży w księgarni Świat Książki. Pod koniec sierpnia ma ukazać się hiszpańska wersja tytułowej piosenki płyty "Zajmij się mną”, wydanej w Agencji Muzycznej Polskiego Radia.

Siostra Janina - Zajmij się mną
Agencja Muzyczna Polskiego Radia

- Na płycie dzielę się osobistym przeżywaniem wiary i chciałabym, by odnaleźli ją także wątpiący i poszukujący, a nawet niewierzący. Dlatego jej przekaz tworzy "muzyczne rekolekcje”: pytanie o istnienie Boga i szukanie z Nim kontaktu i osobowej relacji - mówi s. Janina. Tytuł płyty nawiązuje do znanej modlitwy ks. Dolindo "Jezu, Ty się tym zajmij”. W warstwie muzycznej to przede wszystkim muzyka pop w nowoczesnym stylu.

- Gitara od zawsze towarzyszy mi w pracy z młodzieżą, a muzyka to mój sposób na ewangelizację - mówi służebniczka.

Dla naszych Czytelników mamy trzy egzemplarze płyty "Zajmij się mną”. Otrzymają ją nadawcy 1. 5. i 10 maila wysłanego na adres warszawa@gosc.pl w raz z danymi adresowymi potrzebnymi do wysyłki.


Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu "Wygraj książkę w Gościu Niedzielnym" dostępnego na stronie www.igomedia.pl/Regulaminy.

Przystąpienie do konkursu jest także równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia konkursu.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

 


 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama