Nowy numer 3/2021 Archiwum

Na rowerach podziękują za Cud nad Wisłą i niepodległość

26 września na szlak wyruszy organizowana przez Wydział Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży Archidiecezji Warszawskiej pielgrzymka rowerowa.

Pielgrzymka rozpocznie się 26 września Mszą św. o g. 9 równolegle w dwóch kościołach: św. Mikołaja w Warce i Niepokalanego Poczęcia NMP na Wrzecionie.

Pątnicy będą mieli do wyboru cztery warianty tras: 20 km z Wrzeciona do Wilanowa, 60 km z Warki do Wilanowa, 110 km z Wrzeciona do Grodziska Mazowieckiego lub 120 km z Warki do Grodziska Mazowieckiego.  

- Poziom tras jest bardzo zróżnicowany, dlatego na szlak zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu zaawansowania w jeździe na rowerze - mówi ks. Daniel Szafarz z parafii NMP Królowej Świata, współorganizator archidiecezjalnej pielgrzymki. I dodaje: W tym roku będziemy dziękować Panu Bogu za Cud nad Wisłą i odzyskaną niepodległość.

To już trzecia rowerowa pielgrzymka organizowana przez Wydział Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży Archidiecezji Warszawskiej, w ubiegłych latach pątnicy dziękowali za 100-lecie objawień w Fatimie oraz modlili się o beatyfikację prymasa Wyszyńskiego.

Pielgrzymka zakończy się integracyjnym grillem.

Informacje i zapisy: ks. Grzegorz Pakowski, tel. 694 702 176, e-mail: grzegorzpakowski@gmail.com, FB: bike&cross.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama