Nowy numer 3/2021 Archiwum

Ruszyło "Kino z duszą". W tym roku online

Na miłośników filmów czeka ok. 40 dobrych i wartościowych pozycji. Można je obejrzeć przed własnym komputerem i bezpłatnie.

Pod hasłem "Życie ma sens" 6 listopada ruszyła 8. edycja "Kina z duszą", festiwalu promującego dobre, wartościowe kino. Do tej pory projekcje i spotkania z twórcami, jurorami, organizatorami odbywały się w Pałacu Kultury i Nauki. W tym roku ze względu na epidemię przeniosły się do internetu.

W ramach wydarzenia do 6 grudnia na platformie filmowej na stronie: kinozdusza.pl można obejrzeć prawie 40 tytułów. Wśród nich znalazły się takie filmy jak: "Śladami ojca Dolindo" i "Ojciec Leon. Bloger dusz" w reżyserii Krzysztofa Żurowskiego, "Dotknięcie anioła" w reż. Marka Pawłowskiego, "Matka 24h" i "Ziemia bezdomnych" w reż. Marcina Krawczyka, "Jakiego koloru jest miłość?" w reż. Aliny Mrowińskiej.

Żeby uzyskać dostęp do bazy filmów, trzeba wypełnić formularz na stronie internetowej "Kina z duszą". Wszystkie filmy udostępniane są za darmo.

Jeśli warunki na to pozwolą, organizatorzy chcieliby spotkać się z widzami w czterech miastach Polski, w tym 18 listopada w Warszawie, w siedzibie Stowarzyszenia Wolnego Słowa przy ul. Marszałkowskiej 7 (spotkania będą też transmitowane w internecie w piątki i soboty). 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama