Nowy numer 42/2021 Archiwum

Dziesięciu świadków wiary

Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu, świadectwa, uwielbienie. XI Noc Świadectw w mokotowskiej parafii św. Michała Archanioła w tym roku odbędzie się 25 września.

Już od ponad dekady to wielowymiarowe wydarzenie ewangelizacyjne gromadzi setki uczestników. Są wśród nich stali bywalcy, ale też wciąż pojawiają się nowi, by słuchać Dobrej Nowiny w nowoczesnej i dynamicznej formule ewangelizacyjnej.

XI Noc Świadectw zacznie się o godz. 19.30. W tym roku usłyszymy około 10 świadectw składanych przez ludzi różnych stanów, w różnym wieku, znajdujących się w najróżniejszych sytuacjach życiowych. Jak co roku w nawie bocznej będą dyżurować księża gotowi wysłuchać spowiedzi. W równoległej nawie ustawią się zespoły posługujące modlitwą wstawienniczą. W kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej przez cały czas będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu.

"Noc Świadectw to także czas uwielbienia, a to nie mogłoby odbyć się bez muzyki i pieśni - zaprosiliśmy tym razem Wspólnotę Miłości Ukrzyżowanej, zespół doskonale znany wszystkim, których wiara karmi się słowem Bożym śpiewanym. Grupa swoimi charyzmatami posługuje już od 28 lat” - czytamy w zaproszeniu.

Wydarzenie transmitowane jest w mediach społecznościowych. Organizatorzy zapewniają, że spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami obowiązujących w tym czasie wskazań i zarządzeń sanitarnych.

Noc Świadectw organizują Diakonia Ewangelizacyjna Odnowy w Duchu Świętym, działająca przy parafii św. Michała Archanioła w Warszawie, grupy modlitwy wstawienniczej Odnowy w Duchu Świętym oraz wspólnoty parafialne.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama