Nowy numer 48/2022 Archiwum

"Katolik na bogato", czyli warsztaty o pieniądzach dla młodych

"Chrześcijanin i pieniądze - czy takie połączenie jest możliwe?" - zastanawiają się członkowie Duszpasterstwa Młodych św. Szczepana z Raszyna i zapraszają 1 października na warsztaty o pieniądzach.

Duszpasterstwo Młodych św. Szczepana to dynamiczna grupa ludzi w wieku 18-35 lat, spotykająca się przy parafii św. Szczepana w Raszynie.

1 października młodzi zapraszają swoich rówieśników na nietypowe warsztaty - "Katolik na bogato”, których tematem będą pieniądze w życiu chrześcijanina. W programie: dzielenie się Słowem Bożym, spotkanie z ojcem Andrzejem Romanowskim, kapucynem, który na co dzień pomaga ubogim, małżeństwem Agnieszką i Sylwestrem Baczkowskimi, którzy łączą pracę w korporacji z prowadzeniem rekolekcji, a także… wieczorne wyjście integracyjne.

Warsztaty rozpoczynają się 1 października o godz. 10 w domu parafialnym w Raszynie (Aleja Krakowska 6). Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja. Więcej informacji na stronie Duszpasterstwa: https://www.facebook.com/dmszczepan

Młodzież z Duszpasterstwa Młodych św. Szczepana spotyka się w czwartki o godz. 19 w domu parafialnym przy raszyńskiej parafii na Alei Krakowskiej 6. Niektórzy dojeżdżają na spotkania nawet kilkanaście kilometrów - z Bemowa, Ursynowa, Nadarzyna. Spotkania formacyjne mają różną formę. Oprócz Mszy św. i dzielenia Słowem Bożym, członkowie grupy raz na miesiąc prowadząc MACa, czyli Młodzieżową Adorację Czwartkową. Zapraszają na spotkania ekspertów: wykładowców akademickich, małżeństwa, osoby prowadzące warsztaty.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy