Nowy numer 21/2023 Archiwum

Szeptem i myślą. "Filokalia" dla Czytelników "Gościa Warszawskiego"

Nie ma lepszego czasu, żeby rozpocząć lekturę „Szkoły modlitwy wschodnich Ojców Kościoła. Filokalii” niż okres Wielkiego Postu. Dlatego dla naszych Czytelników mamy trzy egzemplarze książki, ufundowane przez wydawnictwo Fronda.

Nagrody otrzymają nadawcy 1., 10. i 20. e-maila z hasłem: "Konkurs", które dotrą do nas (warszawa@gosc.pl) do 12 marca. W mailu prosimy o podanie danych adresowych niezbędnych do wysyłki książki.

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu "Wygraj książkę w Gościu Niedzielnym" dostępnego na stronie www.igomedia.pl/Regulaminy.

Przystąpienie do konkursu jest także równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia konkursu.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom, realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu, jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast