Nowy numer 38/2023 Archiwum

Jarmark św. Dominika na Służewie

Występy i pokazy lokalnych grup muzycznych i tanecznych oraz braci nowicjuszy, a wieczorem - koncert zespołu Brathanki. Nie zabraknie stałych punktów programu - Wenty, a także Antykwariatu.

Na warszawskim Służewie 28 maja odbędzie się XXII Jarmark św. Dominika. Wydarzenie od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem parafian oraz sympatyków dominikańskiego duszpasterstwa. Co roku na jarmark przybywa kilka tysięcy osób.

Co organizatorzy przygotowali tym razem? Na scenie przez cały dzień będą odbywać się występy i pokazy lokalnych grup muzycznych i tanecznych oraz dominikańskich nowicjuszy. Wieczorem zaplanowano koncert zespołu Brathanki. Nie zabraknie też stałych punktów programu - Wenty, a także Antykwariatu. Bogatą ofertą kusić będą stoiska przygotowane przez wystawców, wspólnoty i grupy parafialne. Warto odwiedzić także Strefę Dominikańską, gdzie będzie można spotkać siostry, braci i świeckich dominikanów.

W Strefie Dziecka i Relaksu animatorzy zapewnią najmłodszym wiele atrakcji - będą m.in. warsztaty sensoryczne, malowanie twarzy i zajęcia sportowe. Tego dnia zostanie także otwarty ogród dominikański, gdzie można wziąć udział w rodzinnej grze terenowej oraz obejrzeć teatrzyk, a jeśli pogoda dopisze - zrobić piknik. Wydarzenie rozpocznie się o 10.45 od wspólnego odtańczenia poloneza na placu przy klasztorze. Szczegóły na stronie internetowej: jarmark.sluzew.dominikanie.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast