Reklama

Warszawski

Marcin Jakimowicz wyróżniony!

Stowarzyszenie Wydawców Katolickich ogłosiło laureatów tegorocznych Małych Feniksów. Wśród laureatów jest dziennikarz "Gościa Niedzielnego".

Podczas konferencji prasowej zapowiadającej XXIX Targi Wydawców Katolickich w Warszawie ogłoszono laureatów tegorocznego Małego Feniksa. Nagroda jest przyznawana osobom i instytucjom, które mogą poszczycić się największymi dokonaniami na polu promocji książek i wartości chrześcijańskich, katolickich, religijnych w mediach i na innych płaszczyznach.

Decyzją zarządu Stowarzyszenia Wydawców Katolickich Małego Feniksa Specjalnego otrzyma dr hab. Monika Przybysz, wykładowca akademicki, pracownik Instytutu Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa UKSW, medioznawca, specjalista ds. public relations, crisis management, reklamy i marketingu medialnego.

Mały Feniks trafi do Marcina Jakimowicza, dziennikarza "Gościa Niedzielnego", autora książek, aktywnego działacza i animatora wspólnot religijnych. Nasz redakcyjny kolega został wyróżniony za "oryginalny, charakterystyczny sposób pisania o wierze, tematyce religijnej, koncentrujący się na podkreślaniu znaczenia dobra i jego potencjalnej atrakcyjności w wymiarze odbioru społecznego". Gratulujemy!

Małego Feniksa odbiorą także Alina Petrowa-Wasilewicz, publicystka katolicka i dziennikarka, współpracująca m.in. z naszym tygodnikiem, szczecińska Fundacja Małych Stópek promująca działania pro-life oraz Ewa Pietrzak, dziennikarka radiowa i telewizyjna, obecnie pracująca w Radiu Warszawa.

Laureaci odbiorą statuetki w sobotę 13 kwietnia o 19:30 w katedrze polowej Wojska Polskiego przy ul. Długa 13/15. W trakcie uroczystości zaplanowano koncert pt. "Ocalić od zapomnienia", który wykona Warszawska Orkiestra "Impressione".

« 1 »