Nowy numer 42/2019 Archiwum

Homoseksualizm bez fikcji

Cameron: homoseksualiści żyją krócej. A dzieci wychowywane przez pary homoseksualne częściej chorują na depresję.

Dr Paul Cameron jest psychologiem, którego poglądy na temat homoseksualizmu w środowiskach liberalnych wywołują kontrowersje. Cameron otwarcie twierdzi, że homoseksualizm to nie jest zwykła forma miłości międzyludzkiej, ale bardzo często dramat człowieka. Środowiska lewicowe, liberalne od lat zarzucają mu więc "homofobię" i "brak naukowości". Tam, gdzie pojawia się Cameron, lewicujące media przystępują do ataku, nazywając naukowca szkodliwym ideologiem oraz oszołomem.  

Cameron wielokrotnie przebywał w Polsce. Jednak i tutaj jego postać wywołała medialną burzę. Kiedy w 2009 r.  psycholog miał spotkać się ze studentami UKSW, władze uczelni, prawdopodobnie pod naciskiem prasy, niemal w ostatniej chwili odwołały spotkanie. Również w 2010 r. nie udało się Cameronowi wygłosić wykładu na uczelni.

W końcu jednak Cameron po raz kolejny został zaproszony na UKSW. I udało się: 15 października wygłosił wykład na temat homoseksualizmu oraz szkodliwej filozofii gender. Konferencję zorganizowały Sekcje Doktorancka Koła Naukowego Myśli Politycznej i Prawnej UKSW oraz Teologii Pastoralnej UKSW.

– To, że w końcu dr Cameron spotkał się na uczelni ze studentami, jest zasługą m.in. części mediów, które walczyły o pokazywanie prawdy – mówił po wykładzie, podczas spotkania z dziennikarzami, Marcin Musiał, jeden z organizatorów spotkania. 

– We współczesnym świecie coraz częściej mężczyźni, ale też i kobiety próbują oddzielić płciowość od płci. Płeć, taka, z jaką się rodzimy, przestaje być postrzegana jako wrodzona, przeznaczona raz na zawsze. Coraz częściej ludzie próbują "wybierać" ją sobie dowolnie, myśląc, że to normalne, a ich zachowania nie spowodują negatywnych konsekwencji – mówił dziennikarzom Cameron. – Gdy oddzielamy płciowość od płci, tworzymy  jednak płytką iluzję. Co prawda, w pewnym momencie mężczyzna, powodowany spaczonymi żądzami, może stwierdzić: "Dziś czuję się kobietą, więc jestem kobietą". Może też stwierdzić: "Jestem mężczyzną, ale kocham innych mężczyzn". Jednak nie prowadzi to do niczego pozytywnego. Zarówno dla jednostki, jak i społeczeństwa.

Niestety, "nowoczesny" sposób patrzenia na płciowość jest – według Camerona – promowany przez większość mediów oraz świat hollywoodzki. – To świat nieszczęśliwy i nieprawdziwy, ale – niestety – słuchany, odbierany przez młodych ludzi – mówił Cameron. – Dlaczego tak się dzieje? Prawda jest taka, że na czele wielu mediów stoją homoseksualiści, którzy nie dopuszczają, by prawda o homoseksualizmie przebiła się do szerszego odbiorcy.

 

« 1 2 3 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

 • Kopyrda
  16.10.2012 18:01
  "Badnia wykazaly"..a konkretnie jakie, czyje, jak wygladala ich metodologia? "Na podstawie analizy spraw sadaowych"....przeprowadzonej przez kogo i w.g. jakiej metodologii? To mi rzypominina "minony okres", kiedy slowa "uczeni radzieccy dowiedli, ze..." mialy rozwiac wszelki watpliwosci.
  Nawiasem mowiac zastanawia mnie skad w Gosciu Niedzielnym wziela sie ta obsesja na tle homoseksualizmu?
 • Obywatel
  16.10.2012 22:19
  Ech, dawniej to lewacy jakieś rewolucje urządzali...
  A teraz, to wystarczy wleźć ekipą na forum Gościa Niedzielnego.
  Buuuuhahahahahaaaaa
 • złamana_ręka
  18.10.2012 22:21
  Mnie z czysto ludzkich przyczyn żal homoseksualistów. Zatkali sobie uszy, aby nie słyszeć krytyki wobec współżycia seksualnego dwóch osobników tej samej płci, dali się wciągnąć w ideologiczne rozgrywki, nie dają innym prawa do odmiennego zdania na temat homoseksualizmu i jednocześnie chcą dla siebie tolerancji rozumianej jako tożsamej z ich poglądami. O homoseksualistach krytycznie nie dowiesz się w TVN, Polsacie czy w TVP. To mówi dużo!!
  Tak jak flaga w kolorach tęczy jest kłamliwa, tak wiele kłamstw dotyczy homoseksualizmu. W wyniku współżycia seksualnego homoseksualistycznych par nigdy, nigdy, nigdy nie będzie - owocem takiego współżycia - DZIECKO. To jest zasadnicza różnica!!! Tak więc flga homoseksualistów powinna być czarna, jak brak nadziei na dobry owoc ich współżycia. To jest pierwsze kłamstwo. A reszte życie pokazuje... nam ich chęć narzucenia większości społeczeństwa swoich fobii.
  doceń 10
 • jesienna
  19.10.2012 16:51
  jesienna
  Nie znam metodologii innych badań Paula Camerona.
  Ale czytałam o metodologii kilku.

  Na podstawie przeprowadzonych przez siebie badań Cameron doszedł do wniosku, że posiadanie homoseksualnych rodziców ma bardzo duży wpływ na orientację seksualną dziecka

  metodyka badania? – analiza 77 dorosłych związków homoseksualnych przy braku grupy kontrolnej.  średnia długość życia osób homoseksualnych jest o 20–30 lat niższa niż heteroseksualnych.

  To wniosek z "badań" prowadzonych nad nekrologami w gazetach dla gejów i lesbijek.  Istnieje głęboki związek między homoseksualizmem a przemocą domową.

  Wynika to niezbicie z przeprowadzonych przez niego "badań", Badania polegały na analizie wiadomości opublikowanych w dużych gazetach w latach 1980–2003.  innego "badanie" dowiodło, że rodzice homoseksualni częściej biją, popełniają przestępstwa i kłamią.

  Badanie polegało na porównaniu 6 (!) spraw sądowych dotyczących praw rodzicielskich w Wielkiej Brytanii


  To nie pomówienie - sam o tym pisze w swoich pracach.
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL