Nowy numer 33/2018 Archiwum

Zobacz także

 • janekzjanek
  03.05.2013 14:37
  Zadziwia mnie jak taki doswiadczony naród jest zarazem tak bardzo naiwny w stosunku do niektórych polityków zwłaszcza tych "gładkoustych",myslę tu szczególnie o Kwasniewskim i Komorowskim.Ci prezydenci momentami mieli według sondazy takie notowania w swojej historii że można odnieść wrażenie że to po prostu ideały,nadludzie,geniusze kochający swój naród.Wychodzi na to że lubimy lukier,bajer i swojskość.Chłopcy od propagandy dobrze więc pomysleli że wymyslili orła z czekolady to powinno sie wiekszości podobać.....A może juz sie nie podoba?
  doceń 4
 • Tomasz T
  03.05.2013 21:16
  Ludzie leczcie się. Jakby to był Kaczyńki to ten orzeł byłby dziełem sztuki. Ten naród jest podzielony jak 222 lata temu. Z patryotyzmu robicie sakrum a to prosta zwyczjana forma szanowania ludzi z którymi się żyje na codzień. Mnie rażą wasze odpowiedzi.
 • zapiekłym ku rozwadze
  05.05.2013 20:46
  Akcja "Orzeł Może" była imprezą towarzyszącą Dniu Flagi i dlatego nie miała oficjalnego, państwowego charakteru, a była świetną zabawą dla tysięcy uczestników. W Warszawie odbywało się w tym czasie wiele innych imprez na sąsiednich ulicach i placach. Miało być radośnie, kolorowo i wesoło i było.

  Po drugie: obok rzucających się w oczy różowych baloników czy innych gadżetów w tym kolorze (a taki był zamysł organizatorów - żeby święto obchodzić na wesoło), również rozdawano biało - czerwone chorągiewki. Wiele osób uczestniczących w pochodzie miał wpięte w ubrania biało - czerwone kotyliony. W ogóle miasto było udekorowane na tę okazję, więc zarzut, że koloru flagi narodowej było jak na lekarstwo jest idiotyczny.

  Po trzecie,Jeżeli nie smakuje wam czekolada ? nie podoba się orzeł ? mierzi was widok zadowolonych ludzi ?, to macie problem, bo jesteście smutasami. I to jest największy wstyd.
 • halinka
  06.05.2013 13:49
  co za bul ... Bronek kotylion wyżej d... nie podskoczy, zawsze będzie śmieszno i straszno
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma