GN 32/2018 Archiwum

Posłuchaj wyklętych

Na płytę "Panny wyklęte" trzeba zaczekać do końca maja, ale już jutro posłuchać jej będzie można na żywo! Mamy dwa podwójne zaproszenia na koncert w Teatrze Syrena. Wystarczy polubić nas na Facebooku!

- To muzyczna opowieść o młodzieńczych marzeniach, ideałach i trudnych wyborach, które po latach stały się fundamentem Naszej Wolności. To głos młodego pokolenia będący hymnem pamięci o bohaterstwie rówieśników sprzed lat – mówi Darek Malejonek, autor muzyki do utworów napisanych przez czołowe polskie wokalistki, m.in.: Kasię Kowalską, Halinę Mlynkovą, Annę, Natalię i Paulinę Przybysz, Marikę.

Dwa podwójne zaproszenia na koncert "Panny wyklęte", który zagrają 11 maja o godz. 19 w Teatrze Syrena Maleo Reggae Rockers i solistki z albumu o tym samym tytule, rozlosujemy wśród osób, które klikną w przycisk "Lubię to" na naszym profilu www.facebook.com/warszawa.gosc i potwierdzą to mailem na adres: warszawa@gosc.pl, przesyłając imię i nazwisko oraz numer telefonu.

O wygranych powiadomimy telefonicznie. Dla wszystkich mamy z kolei do posłuchania jeden z utworów z płyty: "Jedna chwila" w wykonaniu Kasi Malejonek.

więcej o płycie: Modlitwa dziewczyńska

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma