Nowy numer 33/2018 Archiwum

Zobacz także

 • pro_publico_bono
  11.11.2013 14:02
  Okażmy radość i wdzięczność za siebie i za tych, którzy jeszcze nie potrafią cieszyć się wolnością. Za tych, którzy do tej pory nie zauważyli, że od przeszło 20 lat żyją w wolnej Polsce. Za tych, którym ciągle wydaje się, że niepodległość jest celem, a nie wyzwaniem, by ją mądrze zagospodarowywać, odważnie rozbudowywać i umacniać. Za tych, którym z trudem przechodzą przez usta słowa dziękczynnego hymnu: "Ojczyznę wolną pobłogosław Panie". Śpiewajmy tę pieśń za siebie i za nich, dążąc do tego, by i oni poczuli się obywatelami niepodległej Polski.

  Nieprawdaż, że pięknie powiedziane ?

 • aranka
  11.11.2013 19:58
  Czy nie widzicie, że nadal są to ci sami ludzie przy władzy?Jak możemy być niepodlegli, jeśli banki są w obcych rękach, przemysł zniszczony a policja osłania lewackie bojówki?
 • Stanisław_Miłosz
  11.11.2013 21:07

  "a w szczególności rodzinom z dziećmi. -To piękna i praktyczna nauka patriotyzmu - powiedział [Komorowski]"

   

  Wielka, wielka szkoła nowoczesnego patriotyzmu!

  — Kto ty jesteś?
  — Poliner mały.
  — Jaki znak twój?
  — Morzeł biały.

  Tu się dziecię zacięło i popłakało. Bo nie wiedziało: możeł, czy morzeł?

   

  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma