Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zobacz także

 • MichałObrębski
  07.05.2015 17:50

  Nie istnieje coś takiego jak plan naprawczy Dudy, gdyż nie istnieje coś takiego jak plan naprawczy Jarosława Kaczyńskiego.
  PiS - partia opowiadająca się przeciw jednomandatowym okręgom wyborczym, zniesieniu płacy minimalnej, ograniczeniu wydatków państwa, występująca przeciw prywatyzacji i rozdzieleniu Ministerstwa Sprawiedliwości od prokuratury - opowiada się nie za Polską odnowioną, ale korupcjogenną, mało dynamiczną gospodarczo i z wysokim bezrobociem.
  Takiej de facto Polski zawsze chciał Kaczyński i taką Polskę sprawi nam Duda. Na "ostatniej prostej" czy kiedykolwiek.
  Drodzy PiSowcy fani - zastanówcie się.
  Michał Obrębski

  doceń 0
 • CYnick
  08.05.2015 00:10
  Jako refleksję przedwyborczą polecam bardzo homilię Przewodniczącego Episkopatu Polski z 3 maja. Z ojcowską miłością apeluje on do sumień współobywateli-katolików. Na nikogo nie pokazuje palcem, ale też upomina tych, którzy ważą się wykorzystywać uroczystości religijne i swój w nich udział, do celów politycznych, a jednocześnie manifestują lekceważenie wartości chrześcijańskich. I myliłby się ten, kto myśli tu tylko o jednej stronie sceny politycznej.
  Arcybiskup mężnie zapowiada wręcz reakcję na próby kontynuacji cynicznych spektakli kłamstwa lub manipulowania wartościami w służbie partyjnych interesów.
  Bardzo polecam.
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma