Nowy numer 25/2018 Archiwum

Pierwsze Msze św. nowego biskupa

Kościół seminaryjny, św. Dominika, św. Zygmunta i MB Jerozolimskiej - w tych świątyniach bp Michał Janocha odprawi swoje prymicyjne liturgie.

Już 18 czerwca o 18.30 wierni będą mogli wziąć udział w Mszy św., którą bp Michał Janocha odprawi w kościele seminaryjnym pw. Wniebowzięcia NMP i św. Józefa Oblubieńca.

20 czerwca o godz. 18 nowy pasterz Kościoła warszawskiego odprawi Eucharystię także w parafii św. Dominika na Służewie. Dodatkowo przed Mszą św. będzie można posłuchać wykładu „Duchowość Wschodnia w Kościele Zachodnim”, wygłoszonego w ramach Studium Chrześcijańskiego Wschodu.

21 czerwca o godz. 20 nowo wyświęcony biskup będzie modlił się wraz z parafianami w kościele św. Zygmunta na Bielanach. A 28 czerwca o godz. 11 odwiedzi kościół Monastycznych Wspólnot Jerozolimskich pw. Matki Bożej Jerozolimskiej.

czytaj także:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma