Nowy numer 41/2019 Archiwum

Zobacz także

 • Stiopa
  18.07.2015 11:53
  W innym miejscu czytałem,że ten Bashobora ma na swym koncie 27 wskrzeszeń.To 9 razy więcej niż Jezus Chrystus.Ja nie dałbym za ten happening nawet 1 (jednego) grosza.Zapewne kogoś zgorszę ale powiem szczerze - brzydzę się taką religijnością.
 • Davit
  18.07.2015 14:11
  Sam Chrystus powiedział że Jego uczniowie dokonają większych cudów niż On sam więc w czym masz problem Stiopa? Dopóki ktoś działa w imię Chrystusa i nie grzeszy tylko czyni dobro, to wszystko jest OK.
  doceń 6
 • luca
  18.07.2015 14:25
  Bracie Drogi a nie czytałeś w Biblii, że Jezus powiedział, że kto Mu uwierzy temu będą towarzyszyły znaki obecności Ducha świętego? Czy jeśli Jezus osobiście wskrzesił kilku ludzi to czy nie mógł przez posługę o. Johna wskrzesić jeszcze większej ilości ludzi? Co może krępować samego Boga? Jeśli przez Twoją modlitwę i Twoje oddanie Bóg chciałby wskrzesić jakiegoś człowieka to też byś się sobą brzydził i swoją religijnością? Niech Jezus Ci błogosławi!+

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL