Nowy numer 25/2018 Archiwum

Święto katolickiej książki

"Gość" czeka na Targach Wydawców Katolickich w Arkadach Kubickiego.

O godz. 10 otworzą się Arkady Kubickiego, gdzie swoje stoiska z katolickimi książkami i multimediami rozłożyło blisko 180 wystawców. Wśród nich także nasz tygodnik. Na tegorocznych XXI Targach Wydawców Katolickich jesteśmy obecni nie tylko na naszym stoisku, gdzie będzie można otrzymać nasz tygodnik, "gościowe" książki i multimedia oraz publikacje naszych dziennikarzy. Wśród nich znajdą się dwie, nominowane do Nagrody Wydawców Katolickich FENIKS: Barbary Gruszki-Zych „Takie piękne życie. Portret Wojciecha Kilara” oraz Marcina Jakimowicza, „Pan Bóg? Uwielbiam!”. Naszych Czytelników zapraszamy na stoisko nr 137 w arkadach.

Wielu naszych dziennikarzy weźmie udział w panelach i debatach oraz promocjach swoich książek. 8 kwietnia o godz. 16 z czytelnikami spotka się zastępca redaktora naczelnego „Gościa Niedzielnego” ks. Tomasz Jaklewicz, autor „Punktów”, czyli komentarzy biblijnych, które ukazywały się w naszym tygodniku i tak jak ignacjańskie „punkta” są drogowskazem i propozycją medytacji Pisma Świętego. W sobotę o 17.30 Agata Ślusarczyk weźmie udział w debacie o polskiej scenie muzyki chrześcijańskiej. Z kolei w niedzielę o 11.30 premierę będzie miała opowieść o „pasji silniejszej niż narkotyk”, która wynikła z rozmowy Agaty Puścikowskiej z wyjątkową siostrą Jolantą Glapką ze Zgromadzenia Najświętszego Serca Jezusa Sacré Coeur, psychologiem i terapeutką, byłą taterniczką („Siostra na krawędzi”). Obie rozmówczynie będą również gośćmi czwartkowego spotkania o godz. 16 w Namiocie Stacji7, poświęconego dr Helenie Pyz z Jeevodaya. Oprócz tego nasza redakcyjna koleżanka wraz z Aliną Petrową-Wasilewicz i Małgorzatą Terlikowską, 10 kwietnia o 14.30, będzie rozmawiać o macierzyństwie i roli kobiety na kanwie książki „Kapłanki czy kury domowe”. Wcześniej, o 13.00, na stoisku wydawnictwa Esprit będzie podpisywała swoją książkę „Wielokuchnia”. W sobotę i niedzielę o 12.00 na stoisku Bernardinum Krzysztof Błażyca będzie podpisywał swoje książki.

Targi można odwiedzać od 7 do 9 kwietnia w godz. 10-18.30 i w niedzielę od godz. 10 do 17.30. 

Szczegółowy program targów: Czytelnicy-juz-czekają

Czytaj także:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma