Nowy numer 33/2018 Archiwum

Komunikacja i bliskość

Gościem kolejnego spotkania w ramach cyklu "Duchowość dla Warszawy" będzie m.in. ks. Marek Dziewiecki.

Drugie spotkanie z cyklu zainicjowanego przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie odbędzie się 15 grudnia, godz. 19 w Centralnej Bibliotece Rolniczej. Wykład o "Komunikacji budującej bliskość" wygłosi psycholog dr Agnieszka Kozak, która była również gościem pierwszego, październikowego spotkania pt. "Depresja a duchowość". Po wykładzie rozpocznie się dyskusja panelowa z udziałem znanego rekolekcjonisty ks. dr. Marka Dziewieckiego i psycholog Agnieszki Sowińskiej-Wróbel. Moderatorką będzie s. dr Judyta Pudełko z PWTW Collegium Joanneum.

Po debacie, jej uczestnicy będą odpowiadali na pytania z sali.

Podczas spotkania poświęconego depresji,  wykład wygłosił ks. dr Krzysztof Grzywocz - wykładowca teologii duchowości na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego, kierownik duchowy i rekolekcjonista stały współpracownik Centrum Formacji Duchowej. Słuchało go ponad 500 osób.

O poprzednim spotkaniu: Aniol-ostatniego-ratunku.

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma