Nowy numer 25/2018 Archiwum

Jacek Pulikowski o Piotrusiach Panach

Kolejny wykład "Duchowości dla Warszawy" - tym razem o epoce niedojrzałych mężczyzn.

W czwartek 29 maja odbędzie się ostatni przed wakacjami wykład w ramach cyklu, zorganizowanego przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie. Spotkanie w auli Centralnej Biblioteki Rolniczej (Krakowskie Przedmieście 66) tym razem poświęcone będzie mężczyznom i ich problemom z dorosłością, podejmowaniem życiowych decyzji i ze stawianiem czoła problemom dnia codziennego.

Dlaczego mężczyźni boją się dorastać? Dyskusja na ten temat będzie z pewnością ciekawa, bo zaproszono do niej ekspertów: dr. Jacka Pulikowskiego - specjalistę od małżeństwa i rodziny, a ponadto świetnego mówcę, oraz s. Annę Marię Pudełko AP, psychopedagoga, i Jacka Masłowskiego, filozofa, terapeutę.

Cykl zainicjowany w październiku ubiegłego roku cieszy się dużą popularnością mieszkańców Warszawy i to w różnym wieku. Na pierwszy wykład, podczas którego ks. Krzysztof Grzywocz, doświadczony rekolekcjonista i psychoterapeuta, obrazowo mówił o depresji, przyszło tak wiele osób, że w auli Centralnej Biblioteki Rolniczej zabrakło miejsca. Biblioteka Rolnicza zapełniła się też 15 grudnia ub. r., gdy dr Agnieszka Kozak, psycholog i wykładowca PWTW, oraz ks. dr Marek Dziewiecki, psycholog i rekolekcjonista, dyskutowali o komunikacji budującej bliskość. 9 marca o duchowości człowieka zniechęconego i zapracowanego mówił o. dr Józef Augustyn SJ, wykładowca teologii duchowości w Wyższej Szkole Filozoficzno-Pedagogicznej „Ignatianum” w Krakowie, rekolekcjonista, kierownik duchowy i autor licznych książek.

Po panelu z udziałem J. Pulikowskiego, s. A. Pudełko i J. Masłowskiego, eksperci będą odpowiadali na pytania uczestników. Spotkanie poprowadzi s. dr Judyta Pudełko PDDM, wykładowca Papieskiego Wydziału. Wstęp wolny.

Relacje z poprzednich spotkań:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma