Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zobacz także

 • Maska
  02.07.2017 21:16
  Dziś zwykły Kowalski może wyjść do tłumu i rzucić: "50 uzdrowionych z raka, 10 z alkoholizmu, 25 z bezpłodności". I będzie to tak samo wiarygodne jak poznania Bashobory.
  doceń 13
 • Maska
  02.07.2017 21:20
  Od lat czekam na potwierdzenie rzekomych cudów, które dzieją się za pośrednictwem Bashobory. Ujawnienia nazwisk, twarzy osób uzdrowionych wraz z dokumentacją medyczną. Na razie on tylko rzuca liczby w przestrzeń. Owszem, zdarzy się, że jedna czy druga osoba da publicznie świadectwo uzdrowienia - wierzę im. Ale nie wierzę w magię liczb. Czekam na dowody uzdrowień, zwłaszcza z pierwszego "Jezusa na Stadionie". Minęło już parę lat, więc warto zbadać poszczególne przypadki i ocenić, na ile liczby są prawdziwe.
  doceń 17
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL