Nowy numer 41/2019 Archiwum

ŚDM - pamiętamy!

Grill, muzyka, planszówki i uwielbienie. 22 lipca młodzi z pruszkowskich parafii będą świętować rocznicę ŚDM.

Dokładnie rok po Światowych Dniach Młodzieży, 22 lipca przy kościele św. Kazimierza w Pruszkowie pod hasłem "Grill Chill” odbędzie się międzyparafilny piknik.

"Spotkamy się, by razem świętować rocznicę Światowych Dni Młodzieży. Nasze miasto doskonale pamięta przybyszów z Gwatemali - ponad 500 osób. To międzynarodowe spotkanie zostało w naszych sercach! Chcemy podzielić się tym doświadczeniem z innymi ludźmi - stąd pomysł na Grill Chill organizowany przez Święty Chill i Kuźnię Serca oraz inne okoliczne parafie” – zapraszają na stronie internetowej organizatorzy.

Piknik rozpocznie się o godz. 19, o godz. 21 w kościele św. Kazimierza odbędzie się wspólne uwielbienie.

Czytaj także:

Galerie zdjęć:

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL