Nowy numer 4/2021 Archiwum

Jak dojechać na Orszak?

6 stycznia w rejonie Traktu Królewskiego, pl. Piłsudskiego oraz na Targówku i w Nadarzynie należy się spodziewać utrudnień w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej.

W związku z Orszakami Trzech Króli, które przejdą w centrum Warszawy, na Targówku, w Nadarzynie i innych podwarszawskich miejscowościach, stołeczny Zarząd Transportu Miejskiego zapowiada okresowe zamknięcie ulic i zmiany w kursowaniu miejskiej komunikacji.

W godz. 12-14 zamknięty będzie dla ruchu nie tylko Trakt Królewski, ale również pl. Piłsudskiego, dokąd będzie zmierzał orszak, wyruszający z pl. Zamkowego. Z tego powodu 10 linii autobusowych (np. 175, 180, 503) będzie kursowało objazdami. Od godz. 10 będzie kursowała dodatkowa linia tramwajowa: 71, która pojedzie trasą: ANNOPOL – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – al. Solidarności – Wolska – CM.WOLSKI.

Na godz. 12-15 planowane jest przejście orszaku ulicami Targówka: ul. Wysockiego (rejon Domu Kultury „Świt”) – zawrotka na wysokości ul. Matki Teresy z Kalkuty – Wysockiego – zawrotka na wysokości ul. Bartniczej  – ul. Wysockiego (rejon Domu Kultury „Świt”). Dlatego w tych godzinach mogą się zmienić zmienić trasy autobusów linii 176 i 204.

W związku z orszakiem w Nadarzynie zamknięta dla ruchu zostanie część pl. Poniatowskiego. Od godz. 11 do godz. 15  trasy zmienią autobusy linii: 703, 711 i 733.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu 6 stycznia można znaleźć na www.ztm.waw.pl.

Czytaj także:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama