Nowy numer 8/2019 Archiwum

Co na to o. Adam Szustak?

Znanego kaznodzieję będzie można posłuchać w Warszawie i Wołominie.

Na początku czerwca będzie okazja, żeby wysłuchać nauk znanego i lubianego, zwłaszcza przez młodzież, dominikanina o. Adama Szustaka. Najpierw w Wołominie, potem w klasztorze dominikanów na Służewie.

4 i 5 czerwca zakonnik poprowadzi rekolekcje ewangelizacyjne w kościele Matki Bożej Królowej Polski (ul. Kurkowa 35) w Wołominie. Każdego dnia rozpoczną się Mszą św. o godz. 18.

9 czerwca weźmie udział w drugiej edycji "Świateł Miasta". O 17.45 przed klasztorem dominikanów na Służewie (ul. Dominikańska 2) ojcowie Adam Szustak OP i Tomasz Nowak OP razem z innymi braćmi z Zakonu Kaznodziejskiego powiedzą "kazanie na 25 gardeł". Podczas spotkania zaśpiewają: Daria Zawiałow, Gabriela Mościcka, Agnieszka Musiał, Katarzyna Bogusz, Igor Herbut, Mariusz Lubomski, Krzysztof Napiórkowski i Mate.O. Wstęp wolny.

Ojciec A. Szustak jest wędrownym kaznodzieją, duszpasterzem akademickim, autorem książek i audiobooków, youtuberem. Od 2012 r. publikuje na www.langustanapalmie.pl.

Czytaj także:

Zobacz galerię:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL