Nowy numer 22/2020 Archiwum
 • MB
  28.11.2018 18:24
  Ks. Kobyliński w moim odczuciu sieje zamęt i gasi ducha. Według wiary mamy otrzymać - a skąd wiara? Cuda wzmacniają wiarę, ale podstawą i tam jest PŚ - i nie słyszałem, żeby ktoś inaczej głosił.
  doceń 0
 • KZL
  29.11.2018 00:02
  KZL
  Według mnie to bardzo słaby artykuł. Jak już propaguje jakieś wnioski na podstawie dokumentu Kongregacji Nauki i Wiary - to można do tego dokumentu zajrzeć. A najlepiej byłoby podać w ramce te fragmenty na które się powołujemy. Jest on generalnie dość krótki i bardzo ciekawy. Zaglądałem do niego kilkukrotnie, również po przeczytaniu tego artykułu i niestety nie dopatrzyłem się żadnych fragmentów dotyczących "sugerowania uzdrowień" oraz próśb o "ujawnienie się".
  doceń 4
 • KZL
  29.11.2018 00:07
  KZL
  Bardzo możliwe, że jestem w błędzie i nieuważnie czytam ten dokument. Ale moim zdaniem autorka artykułu powinna go doprecyzować, albo zdementować. Bo jest wg mnie ryzyko, że Gość szerzy fałszywe informacje na temat nauczania Kościoła.
  doceń 2
 • AgataMusztarda
  29.11.2018 09:32
  Jestem oburzona tendencyjnością tego artykułu! Zamysł spotkania był taki, że DWÓCH prelegentów prezentuje skrajnie różne stanowiska. Wy zrelacjonowaliście szczegółowo wystąpienie ks. Kobylińskiego kwitując jednym małym akapitem wszystko co powiedział ks. Guzowski. Zamieszczając możliwość odsłuchania wycięliście wszystko co było odpowiedzią na punkt widzenia ks. Kobylińskiego. On nie prezentował nauki Kościoła, a właśnie swój osobisty pogląd. Konieczne więc było uwzględnienia przeciwwagi w postaci wystąpienia ks. Guzowskiego. Oczekuję natychmiastowego sprostowania/uzupełnienia publikacji! Tym bardziej, że ks. Guzowski wykazał chore podejście do tematu ks. Kobylińskiego (bazującego na nadużyciach...).
  doceń 2
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama