Nowy numer 22/2020 Archiwum
 • ergy
  21.01.2019 08:27
  Współpraca na polu szkolno-katechetycznym... Pięknie. Tylko się tak zastanawiam...Kard Nych poszedł na rękę samorządom zmniejszajc godziny nauki religii w szkole. Ale jednocześnie w ten sposób zmniejszył pensję katechetom. CZy zrekompensuje to ludziom, którzy nie tylko dla pieniędzy ale dla ewangelizacji prowadzili katechezę a teraz nie starczy im ich ich rodzinom na chleb? Już teraz jest słaby nabór na teologię dla świeckich bo wiedzą, są zależni od widzimisię dwóch panów: szkoły i Kościoła. Byli Lojalni obu instytucjom. I obie się na nich wypięły...
  doceń 4
 • Żona i matka
  21.01.2019 13:07
  Przypomnę tylko nieskromnie, że wiara katolicka pana Trzaskowskiego podpowiedziała mu wewnętrznie, żeby nie puścić swojego dziecka do Pierwszej Komunii Świętej i żeby nie wypowiedzieć odwołania do Boga w trakcie zaprzysiężenia na prezydenta. Ale opłateczkiem to on się podzieli się dla zrobienia dobrego wrażenia.
  doceń 5
 • Tadeusz_25
  16.02.2019 00:20
  "Wbrew temu co można usłyszeć, nie jestem zwolennikiem rewolucji światopoglądowej" - dotrzymuje słowa, już zapowiedział uroczystą promocję środowisk LGBT+. Czy kard. Kazimierz Nycz się obudzi?
  doceń 1
 • evita
  23.05.2020 17:53
  może był na tej mszy, w co wątpię (fotomontaż) ale jasno sie wyraził jesli chodzi o stosunek państwa i kościoła. dziekuję
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama