Nowy numer 42/2019 Archiwum

Szkoły katolickie na 2019/2020

Rodzicom stojącym przed wyborem szkoły dla swoich pociech przedstawiamy te najlepsze, bo katolickie.

Prywatne Szkoły im. C. Plater-Zyberkówny

ul. Piękna 24/26, tel. 22 621 52 54, platerki.pl.

Towarzystwo Oświatowe im. Cecylii Plater-Zyberkówny prowadzi w Warszawie Szkołę Podstawową Żeńską z oddziałami dwujęzycznymi, Szkołę Podstawową Męską z oddziałami dwujęzycznymi oraz Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi (koedukacyjne). W podstawówkach klasy liczą maksymalnie 16 uczniów. W ramach czesnego wiele kół zainteresowań, a na lekcjach WF także nauka szermierki.

Od września w liceum będą działały dwie klasy I dla absolwentów gimnazjum i dwie klasy dla absolwentów szkoły podstawowej. W szkole prowadzony jest dla każdego ucznia tutoring, a część lekcji z j. angielskiego odbywa się z native speakerem.

Obowiązują mundurki. Szkoła posiada własną kuchnię.

Czesne na każdym poziomie nauczania: 1300 zł. Wpisowe: 2000 zł - w szkołach podstawowych i 1000 zł - dla liceów. Rozbudowany system zniżek i program stypendialny.

Spotkania rekrutacyjne dla kandydatów do kl. 0 i I podstawówki: 23 lutego i 16 marca o godz. 10 (koszt 100 zł). Można też umówić się na spotkanie indywidualne.

Dni otwarte dla kandydatów do liceum: 18 lutego, 19 marca, 25 kwietnia i 13 maja - wszystkie o godz. 17. 27 maja kandydaci zdają pisemny egzamin przedmiotowy, a od 28 egzamin ustny. Zgłoszenia do 20 maja.Egzamin w terminie „zerowym” – pisemny 25 marca, ustny 26 marca. Zgłoszenia do 20 marca. Koszt egzaminów 100 zł.

« 15 16 17 18 19 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL