Nowy numer 42/2019 Archiwum

Szkoły katolickie na 2019/2020

Rodzicom stojącym przed wyborem szkoły dla swoich pociech przedstawiamy te najlepsze, bo katolickie.

Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28 im. bł. Marii Angeli Truszkowskiej 

ul. Azaliowa 10, tel. 22 815 20 53, felicjanki.edu.pl.

Szkoła w Marysinie Wawerskim założona w 1911 r. przez Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo, wykształciła ponad 4 tys. dzieci. Po przymusowej przerwie w latach komunizmu, w 1991 r. reaktywowano Szkołę Podstawową Sióstr Felicjanek nr 28 im. bł. Marii Angeli Truszkowskiej, a w 1999 r. – gimnazjum, które obecnie jest wygaszane. Siostry prowadzą również przedszkole. Szkoła przyjmuje dziewczęta i chłopców. W tym roku otworzy trzy kl. I, z których każda będzie liczyła 20-24 uczniów. W całej szkole uczy się 560 dzieci i młodzieży. Zajęcia rozpoczynają się o 8.20 wspólną modlitwą i słuchaniem Słowa Bożego. Program poszerzony o naukę języka angielskiego od pierwszej klasy. Obowiązują mundurki.

Czesne: 550 zł, płatne przez 12 miesięcy. Wpisowe: 550 zł.

Spotkanie informacyjne: 11 lutego o godz. 18. Po tym terminie możliwość umówienia się na indywidualną rozmowę. Dokumenty rekrutacyjne przyjmowane są do 11 marca (opłata rekrutacyjna 50 zł). W ramach rekrutacji odbywa się rozmowa z rodzicami, z dzieckiem, badanie dziecka przez pedagoga pod kątem dojrzałości szkolnej oraz udział w lekcji hospitacyjnej. Lista przyjętych zostanie ogłoszono w kwietniu.

« 16 17 18 19 20 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL