Nowy numer 42/2019 Archiwum

Szkoły katolickie na 2019/2020

Rodzicom stojącym przed wyborem szkoły dla swoich pociech przedstawiamy te najlepsze, bo katolickie.

Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. bł. ks. R. Archutowskiego 

ul. Dewajtis 3, tel. 22 839 08 40, archutowski.edu.pl.

Jedyne w Warszawie publiczne liceum katolickie (bez czesnego). Założone w 1997 r. Organem prowadzącym jest Centrum Edukacyjne Archidiecezji Warszawskiej, które w tym samym miejscu prowadziło Katolickie Gimnazjum im. ks. Jerzego Popiełuszki. Liceum oferuje internat dla uczniów spoza Warszawy, dobre warunki lokalowe i położenie w Lesie Bielańskim. Patronat dydaktyczno-wychowawczy nad częścią procesu kształcenia w liceum objęły wydziały UKSW: Prawa Kanonicznego, Humanistyczny i Matematyczno-Przyrodniczy. We wrześniu otworzy 6 klas (po trzy dla absolwentów podstawówek i uczniów po gimnazjum) o profilach: humanistycznym, matematycznym i przyrodniczym.

Szkoła nie bierze udziału w systemie elektronicznej rekrutacji. Wnioski o przyjęcie należy kierować bezpośrednio do LO. Spotkania informacyjne 16 lutego i 23 marca o godz. 11.

Czytaj także:

Liceum dla katolika?

Idźcie drogą błogosławieństw

Liceum im. ks. Archutowskiego [GALERIA]

20. rocznica utworzenia LO [GALERIA]

« 14 15 16 17 18 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL