GN 24/2021 Archiwum

Czytelnikom do poczytania...

"Serce pełne Boga" to poruszająca historia chłopca porzuconego przez ojca, wychowywanego przez gangstera, który jako dorosły mężczyzna wybrał drogę kapłaństwa.

Dla Czytelników mamy trzy egzemplarze książki "Serce pełne Boga", ufundowane przez wydawnictwo Esprit z Krakowa. Otrzymają je nadawcy 1., 10. i 20. e-maila z hasłem: „Ksiądz”, które dotrą do nas (warszawa@gosc.pl) do końca października.W mailu prosimy o podanie danych adresowych, niezbędnych do wysyłki książki.

Konkurs dla Czytelników

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu "Wygraj książkę w Gościu Niedzielnym" dostępnego na stronie www.igomedia.pl/Regulaminy.

Przystąpienie do konkursu jest także równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia konkursu.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama