Nowy numer 3/2019 Archiwum

Śp. ks. prał. Andrzej Polak

Kanclerz Sądu Metropolitalnego Warszawskiego zmarł w wieku 68 lat, w 43. roku kapłaństwa.

Kuria Metropolitalna Warszawska oraz Kuria Biskupia Warszawsko-Praska zawiadamiają o śmierci ks. prał. Andrzeja Polaka, kanonik honorowego Kapituły Katedralnej Warszawsko-Praskiej, Kapelana Jego Świątobliwości, kanclerza Sądu Metropolitalnego Warszawskiego.

Ks. Andrzej Polak zmarł 13 lutego w wieku 68 lat i w 43. roku kapłaństwa. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 17 lutego o godz. 11 w kościele parafialnym św. Barbary w Warszawie (ul. Nowogrodzka 51). Po Mszy Świętej pogrzebowej ciało Zmarłego zostanie złożone w grobach kapłańskich na Cmentarzu Powązkowskim.

« 1 »
oceń artykuł
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najnowszy numer

Nowy numer 3/2019

20 stycznia 2019

ks. Adam Pawlaszczyk ks. Adam Pawlaszczyk

Między Bogiem i Cezarem

Więcej w Artykuł

Zapraszamy

Brak dostępnych wydarzeń.

Tylko w Gościu