Nowy numer 3/2021 Archiwum

Śp. ks. prał. Andrzej Polak

Kanclerz Sądu Metropolitalnego Warszawskiego zmarł w wieku 68 lat, w 43. roku kapłaństwa.

Kuria Metropolitalna Warszawska oraz Kuria Biskupia Warszawsko-Praska zawiadamiają o śmierci ks. prał. Andrzeja Polaka, kanonik honorowego Kapituły Katedralnej Warszawsko-Praskiej, Kapelana Jego Świątobliwości, kanclerza Sądu Metropolitalnego Warszawskiego.

Ks. Andrzej Polak zmarł 13 lutego w wieku 68 lat i w 43. roku kapłaństwa. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 17 lutego o godz. 11 w kościele parafialnym św. Barbary w Warszawie (ul. Nowogrodzka 51). Po Mszy Świętej pogrzebowej ciało Zmarłego zostanie złożone w grobach kapłańskich na Cmentarzu Powązkowskim.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najnowszy numer

Nowy numer 3/2021

24 stycznia 2021

Komu warto wierzyć?

Ktoś lubi zapach świeżego druku – książki albo gazety? Nie wiem, czy to dobre miejsce na tego typu wyznania, ale przyznam się, że lubię... wąchać książki. Takie świeże, jeszcze przez nikogo nie otwarte. Zapach gazet też lubiłem wdychać, ale wiadomo... to jeszcze mniej bezpieczne, a w dobie koronawirusa lepiej o tym nawet nie myśleć.

Więcej w Artykuł

Zapraszamy

Brak dostępnych wydarzeń.

Tylko w Gościu