Nowy numer 33/2018 Archiwum

Mozaika dla Bartoszewskiego

Kancelaria Premiera chce stworzyć portret zmarłego profesora z tysięcy zdjęć.

Do 6 września Kancelaria Premiera zbiera zdjęcia, z których powstanie niezwykła mozaika – Wielki Portret Władysława Bartoszewskiego. Akcja to zapowiedź wrześniowych Dni Otwartych w Kancelarii, których bohaterem jest w tym roku zmarły 24 kwietnia br. Władysław Bartoszewski.

Mozaikę będzie ze zdjęć można będzie zobaczyć w Kancelarii Premiera podczas Dni Otwartych. fotografie można przesyłać jeszcze do 6 września do 23.59. Wystarczy wejść na stronę https://dniotwarte.premier.gov.pl, załadować swoje zdjęcie portretowe i wpisać adres e-mail. Mozaika będzie również opublikowana w internecie, aby każdy mógł odnaleźć na niej swoje zdjęcie.

Kancelaria Premiera po raz drugi organizuje Dni Otwarte: 18 września w godz. 18–21, 19-20 września w godz. 11–18 oraz 26-27 września w godz. 11–18. Podczas Dni Otwartych każdy będzie mógł zwiedzić zabytkowe wnętrza oraz m.in. gabinet premiera, salę posiedzeń rządu i reprezentacyjne miejsca, w których przyjmowane są zagraniczne delegacje.

Podczas wrześniowych Dni Otwartych będzie można również obejrzeć wystawę „Bartoszewski 1922 – 2015. Więcej niż przyzwoitość”.

- To opowieść o świadku historii i dwudziestowiecznej Polsce. O niezwykłym człowieku, który mówił dużo i mądrze. O poczuciu humoru, które pozwalało budować mosty między narodami - zachęcają urzędnicy kancelarii premiera.

Czytaj także:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma