Nowy numer 41/2019 Archiwum

"Nie" dla propagandy LGBT w szkołach. Petycja do min. Anny Zalewskiej

Fundacja Życie i Rodzina apeluje do MEN o natychmiastową kontrolę, czy w szkołach wprowadzana jest w życie Deklaracja "Warszawska polityka miejska na rzecz społeczności LGBT+" podpisana przez Rafała Trzaskowskiego.

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski pomimo licznych protestów i wątpliwości natury społecznej i prawnej 18 lutego br. podpisał Deklarację „Warszawska polityka miejska na rzecz społeczności LGBT+” (Karta LGBT).

Czytaj także:

Zobacz zdjęcia:

Komentarz:

- Zakłada ona ingerencję w programy nauczania w szkołach i wprowadzenie tzw. zajęć antydyskryminacyjnych, będących niczym innym jak nauczaniem dzieci podejmowania praktyk seksualnych. Dla dzieci w wieku 0-4 lat przewiduje się naukę o masturbacji, 9-latki mają się uczyć o tym, jak negocjować bezpieczny i przyjemny seks. Prezydent stolicy zadeklarował także wprowadzenie do szkół obserwatorów ds. LGBT oraz wsparcie dla nauczycieli, którzy nawet wbrew woli reszty kadry pedagogicznej i rodziców chcą promować wśród uczniów homoseksualny styl życia. Brak kompetencji do takich działań ze strony prezydenta Trzaskowskiego oraz rażąca niezgodność Karty LGBT z Konstytucją RP i prawem oświatowym wymagają konkretnych reakcji. Nie możemy pozostać bierni wobec tak karygodnego łamania praw i sumień polskich rodziców i dzieci. Zwracamy się do minister edukacji Anny Zalewskiej o pilną kontrolę w warszawskich szkołach - twierdzą przedstawiciele Fundacji Życie i Rodzina i apelują do rodziców o podpisanie petycji do minister edukacji.

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL