Nowy numer 43/2020 Archiwum
 • _jasiek
  04.05.2015 14:07
  _jasiek
  Bp Ryś. No comments.
 • Yanosh
  04.05.2015 15:47
  Umarł wielki człowiek i polityk. Podziwiałem Pana W. Bartoszewskiego przez wiele lat jako człowieka dwóch dialogów. Jednak czekałem szczególnie też przez ostatnie lata, że będzie - człowiekiem trzeciego dialogu tego, który mnie - nas Polaków)będzie interesował najbardziej - dialogu polsko-polskiego. Ufam, że działał być może jakaś dyplomacją wewnątrz-polityczną, łagodząc, aby tak było, ale niestety nie doczekałem się, nie zawsze akceptując jego wypowiedzi odnośnie swoich oponentów politycznych z tej samej strony barykady. Ale to już oceni Pan Bóg. R.I.P.
  doceń 0
 • rekinek
  04.05.2015 16:22
  rekinek
  Ks. Wojciech Lemański – choć jest suspendowany – koncelebrował Mszę świętą sprawowaną za Władysława Bartoszewskiego. Liturgii przewodniczył kard. Kazimierz Nycz, a homilię wygłosił biskup Grzegorz Ryś.
  Sprawa jest o tyle bulwersująca, że liturgii przewodniczył… kardynał, udział w niej brało też kilku biskupów.
  doceń 1
 • rekinek
  04.05.2015 16:25
  rekinek
  Czyżby "postępowców" obowiązywały jakieś inne zasady watykańskiej suspensy niż np. tradycjonalistów?
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najnowszy numer

Nowy numer 43/2020

25 października 2020

Moc zaufania

Gdzie był Bóg, gdy tak straszliwie cierpieli ludzie? To pytanie, zadane pięć lat temu jednemu z naszych redaktorów w trakcie obchodów 70. rocznicy wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Auschwitz-Birkenau, nie jest nowe.

Więcej w Artykuł

Zapraszamy

Brak dostępnych wydarzeń.

Tylko w Gościu