Nowy numer 43/2020 Archiwum

Rekolekcje na Stadionie: ostatnie godziny

Rekolekcje z charyzmatycznym kapłanem z Ugandy o. Johnem Baptistą Bashoborą już 18 lipca. Pozostało niewiele czasu, by zapisać się na całodniowe spotkanie "Jezus na Stadionie", które po raz drugi odbędzie się w Warszawie.

Tegoroczne spotkanie przebiegać będzie pod hasłem: „Przychodzę, aby dać ci życie w obfitości” (por. J 10, 10). Rekolekcje pod patronatem diecezji warszawsko - praskiej poprowadzi charyzmatyczny kapłan katolicki z Ugandy o. John Baptist Bashobora.

Organizatorzy spotkania spodziewają się ok 55 000 osób. To ostatnia szansa dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w rekolekcjach. Aby się tam znaleźć, trzeba zamówić wejściówki przez stronę internetową jezusnastadionie.pl. Obowiązują dwie stawki: 25 lub 50 zł.

W rekolekcjach może wziąć udział każdy. Dla rodziców z małymi dziećmi oraz dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich przeznaczone są specjalne miejsca na płycie stadionu.  

Rekolekcje będą trwały cały dzień. Wygłoszone konferencje będą przeplatane z modlitwą uwielbienia, upiększaną przez około 30 muzyków m.in. z grupy Pieśni Chwały. W dwóch miejscach odbywać się będzie nieustanna adoracja Najświętszego Sakramentu. Tegoroczną nowością jest organizowana Strefa Chwały, w której osoby z całej Polski będą uwielbiać Jezusa grając na bębnach, szofarach oraz tańcząc z flagami.

zobacz także:

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama