Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zatrzymaj się przy Matce przejdź do galerii

Do rozważania tajemnic posłannictwa Maryi zachęcał bp Romuald Kamiński w sanktuarium Matki Bożej Zwycięskiej, które 16 maja powitało obraz nawiedzenia.

 Podczas Eucharystii 17 młodych przyjęło z rąk biskupa sakrament bierzmowania.

Proboszcz ks. Wacław Madej zachęcał do tego, żeby w pełni duchowo wykorzystać niecałą dobę pobytu jasnogórskiego obrazu w parafii. Żeby "nie przespać czasu nawiedzenia", ale czuwać z Matką, która przychodzi słuchać i być jak najbliżej każdego człowieka.

Przed wizerunkiem paulin o. Krzysztof  Grzesica postawił gliniany dzban, do którego parafianie wrzucali karteczki z prośbami i podziękowaniami Matce Bożej. W tych intencjach modlą się parafianie konkatedry na Kamionku, ale również omadlają je ojcowie paulini na Jasnej Górze.

Czytaj także:

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL