GN 42/2020 Archiwum

Do spowiednika, psychoterapeuty czy kierownika duchowego?

Jakiego lekarza potrzebuje nasze wnętrze, nasza psychika i duchowość? O tym na kolejnym spotkaniu "Duchowości dla Warszawy".

Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie zaprasza na pierwszy w tym roku wykład z cyklu "Duchowość dla Warszawy".

Jego tytuł: „Spowiedź, psychoterapia, kierownictwo duchowe. Co łączy, co dzieli?” zachęca do zastanowienia się nad tym, jak kierować życiem duchowym i gdzie szukać wsparcia w problemach natury duchowej, a gdzie w problemach dotykających psychiki.

O tym, jak odróżnić jedne od drugich mówić będą: dr Agnieszka Kozak, psycholog i o. Piotr Kropisz SJ, kierownik duchowy.  

Wykład odbędzie się 15 stycznia o godz. 19 w Narodowym Instytucie Kultury i Dziedzictwa Wsi (dawniej Biblioteka Rolnicza), przy ul. Krakowskie Przedmieście 66. 

Spotkanie poprowadzi s. dr Judyta Pudełko. Wstęp wolny. 

Cykl "Duchowość dla Warszawy", zainicjowany w październiku 2016 r., cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Warszawy w różnym wieku.

Jego gośćmi byli m.in. kaznodzieja o. Adam Szustak OP; śp. ks. Krzysztof Grzywocz, doświadczony rekolekcjonista i psychoterapeuta; o. dr Józef Augustyn SJ, wykładowca teologii duchowości w Wyższej Szkole Filozoficzno-Pedagogicznej „Ignatianum” w Krakowie, rekolekcjonista, kierownik duchowy; biblista ks. prof. Waldemar Chrostowski; dr Jacek Pulikowski, specjalista od małżeństwa i rodziny, psychoterapeuci Monika i Marcin Gajdowie.

Relacje z poprzednich spotkań:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama