• facebook
  • rss
  • Kiedy nawiedzi naszą parafię?

    Tomasz Gołąb Tomasz Gołąb

    dodane 26.09.2017 13:10

    Terminarz peregrynacji Obrazu MB Jasnogórskiej w parafiach diecezji warszawsko-praskiej od września 2017 r. do czerwca 2018 r.

    Dekanat radzymiński

    • 2 września (sobota): godz. 12.00 – inauguracja; Radzymin, plac przy kolegiacie Przemienienia Pańskiego, godz. 17 – rozpoczęcie nawiedzenia parafii Przemienia Pańskiego w Radzyminie
    • 3 września (niedziela) – parafia św. Jana Pawła II w Radzyminie
    • 4 września (poniedziałek) – Nowe Załubice
    • 5 września (wtorek) – Kuligów
    • 6 września (środa) – Józefów k. Radzymina
    • 7 września (czwartek) – Wola Rasztowska
    • 8 września (piątek) - Dąbrówka
    • 9 września (sobota) – Niegów
    • 10 września (niedziela) – Mostówka
    • 11 września (poniedziałek) – Lucynów
    • 12 września (wtorek) – Wyszków-Rybienko

    Nasze relacje:

    Dekanat jadowski

    • 13 września (środa) – Kamieńczyk
    • 14 września (czwartek) – sanktuarium MB Loretańskiej w Loretto
    • 15 września (piątek) – Gwizdały
    • 16 września (sobota) – Jadów
    • 17 września (niedziela) – Strachówka
    • 18 września (poniedziałek) – Sulejów
    • 19 września (wtorek) – Szewnica
    • 20 września (środa) – Kiciny
    • 21 września (czwartek) – Urle
    • 22 września (piątek) – sanktuarium MB Loretańskiej

    Dekanat Tłuszcz

    • 23 września (sobota) – parafia Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu
    • 24 września (niedziela) – parafia Błogosławionych Męczenników Podlaskich w Tłuszczu
    • 25 września (poniedziałek) – Postoliska
    • 26 września (wtorek) – Jasienica
    • 27 września (środa) – Miąse
    • 28 września (czwartek) – Franciszków

    Dekanat stanisławowski

    • 29 września (piątek) – Poświętne
    • 30 września (sobota) – Pustelnik
    • 1 października (niedziela) – Stanisławów
    • 2 października (poniedziałek) – Dobre
    • 3 października (wtorek) – Trawy
    • 4 października (środa) – Pniewnik

    Dekanat Mińsk Mazowiecki – Narodzenia NMP

    • 5 października (czwartek) – Wólka Mińska
    • 6 października (piątek) – parafia Świętego Michała Archanioła w Mińsku Mazowieckim
    • 7 października (sobota) – parafia Narodzenia NMP w Mińsku Mazowieckim
    • 8 października (niedziela) – Mistów
    • 9 października (poniedziałek) – Jakubów
    • 10 października (wtorek) – Kałuszyn
    • 11 października (środa) – Mrozy
    • 12 października (czwartek) – Cegłów
    • 13 października (piątek) – Ignaców
    • 14 października (sobota) – Budy Barcząckie
    • 15 października (niedziela) – Huta Mińska

    Dekanat Mińsk Mazowiecki – św. Antoniego z Padwy

    • 16 października (poniedziałek) – Wielgolas Brzeziński
    • 17 października (wtorek) - Kołbiel
    • 18 października (środa) – Rudzienko
    • 19 października (czwartek) – Grzebowilk
    • 20 października (piątek) – Zamienie
    • 21 października (sobota) – parafia św. Antoniego z Padwy w Mińsku Mazowieckim
    • 22 października (niedziela) – parafia św. Jana Chrzciciela w Mińsku Mazowieckim
    • 23 października (poniedziałek) – Choszczówka Stojecka
    • 24 października (wtorek) – Chrośla
    • 25 października (środa) – Żuków
    • 26 października (czwartek) – Królewiec
    • 27 października (piątek) – Dębe Wielkie

    Dekanat siennicki

    • 28 października (sobota) – Siennica
    • 29 października (niedziela) – Starogród
    • - przerwa świąteczna: Uroczystość Wszystkich Świętych
    • 30 października (poniedziałek) – Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Samarytanek Krzyża Chrystusowego, Niegów–Samaria
    • 31 października (wtorek) – Zgromadzenie Sióstr Służek NMP, Kobyłka
    • 1 listopada (środa) – Zgromadzenie Sióstr Dominikanek Misjonarek Jezusa i Maryi, Zielonka
    • 2 listopada (czwartek) – Mniszki Bose Zakonu NMP z Góry Karmel (Siostry Karmelitanki), Nowe Osiny
    • 3 listopada (piątek) – Wielgolas
    • 4 listopada (sobota) – Latowicz
    • 5 listopada (niedziela) – Jeruzal
    • 6 listopada (poniedziałek) – Kiczki
    • 7 listopada (wtorek) – Guzew

    Dekanat otwocki

    • 8 listopada (środa) – Wiązowna
    • 9 listopada (czwartek) – Glinianka
    • 10 listopada (piątek) – Ostrów
    • 11 listopada (sobota) – Otwock – Wólka Mlądzka
    • 12 listopada (niedziela) – parafia Zesłania Ducha Świętego w Otwocku
    • 13 listopada (poniedziałek) – parafia Niepokalanego Serca NMP w Otwocku-Śródborowie
    • 14 listopada (wtorek) – Dom Księży Emerytów
    • 15 listopada (środa) – parafia św. Wincentego a Paulo w Otwocku
    • 16 listopada (czwartek) – parafia bł. Ks. Ignacego Kłopotowskiego w Otwocku
    • 17 listopada (piątek) – parafia MB Częstochowskiej w Otwocku-Świdrze II
    • 18 listopada (sobota) – parafia MB Nieustającej Pomocy w Otwocku-Mlądzu

    Dekanat Otwock-Kresy

    • 19 listopada (niedziela) – parafia MB Królowej Polski w Otwocku-Kresach
    • 20 listopada (poniedziałek) – parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Otwocku-Świdrze
    • 21 listopada (wtorek) – parafia Miłosierdzia Bożego w Otwocku-Ługach
    • 22 listopada (środa) – Karczew
    • 23 listopada (czwartek) – Otwock Wielki
    • 24 listopada (piątek) – Stara Wieś
    • 25 listopada (sobota) – Celestynów
    • 26 listopada (niedziela) – parafia MB Częstochowskiej w Józefowie
    • 27 listopada (poniedziałek) – parafia św. Jana Chrzciciela w Józefowie-Michalinie
    • 28 listopada (wtorek) – parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego w Józefowie-Błotach

    Dekanat Sulejówek

    • 29 listopada (środa) – Zakręt
    • 30 listopada (czwartek) – Halinów
    • 1 grudnia (piątek) – Długa Kościelna
    • 2 grudnia (sobota) – parafia NMP Matki Kościoła w Sulejówku
    • 3 grudnia (niedziela) – parafia Przemienienia Pańskiego w Sulejówku-Miłosnej
    • 4 grudnia (poniedziałek) – Okuniew
    • 5 grudnia (wtorek) - Zabraniec
    • 6 grudnia (środa) – Zgromadzenie Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych w Sulejówku
    • 7 grudnia (czwartek) – Kuflew (Dekanat Mińsk Maz. – Narodzenia NMP)

    Od 8 grudnia 2017 roku do 16 lutego 2018 roku – przerwa w peregrynacji; renowacja Obrazu MB Częstochowskiej

    Dekanat Nowodworski

    • 17 lutego (sobota) – parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Nowym Dworze Mazowieckim
    • 18 lutego (niedziela) – parafia Świętego Michała Archanioła w Nowym Dworze Mazowieckim
    • 19 lutego (poniedziałek) – Janówek
    • 20 lutego (wtorek) – Skrzeszew
    • 21 lutego (środa) - Rajszew

    Dekanat Legionowski

    • 22 lutego (czwartek) – parafia Miłosierdzia Bożego w Legionowie
    • 23 lutego (piątek) – parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie
    • 24 lutego (sobota) – parafia św. Jana Kantego w Legionowie
    • 25 lutego (niedziela) – parafia św. Józefa Oblubieńca NMP w Legionowie
    • 26 lutego (poniedziałek) – parafia MB Fatimskiej w Legionowie
    • 27 lutego (wtorek) – Jabłonna
    • 28 lutego (środa) – Chotomów
    • 1 marca (czwartek) – Wieliszew

    Dekanat wołomiński

    • 2 marca (piątek) – parafia MB Częstochowskiej w Wołominie
    • 3 marca (sobota) – parafia MB Królowej Polski w Wołominie
    • 4 marca (niedziela) – parafia św. Józefa Robotnika w Wołominie
    • 5 marca (poniedziałek) – Majdan
    • 6 marca (wtorek) – Duczki
    • 7 marca (środa) – Zagościniec
    • 8 marca (czwartek) – Helenów
    • 9 marca (piątek) – Klembów
    • 10 marca (sobota) – Ostrówek

    Dekanat Kobyłka

    • 11 marca (niedziela) - Marki-Struga
    • 12 marca (poniedziałek) – Słupno
    • 13 marca (wtorek) – Nadma
    • 14 marca (środa) – parafia św. Kazimierza Królewicza w Kobyłce
    • 15 marca (czwartek) – parafia bł. Matki Teresy z Kalkuty w Kobyłce-Turowie
    • 16 marca (piątek) – Ossów
    • 17 marca (sobota) – parafia Świętej Trójcy w Kobyłce
    • 18 marca (niedziela) – Kobyłka-Maciołki

    Dekanat zielonkowski

    • 19 marca (poniedziałek) – parafia MB Częstochowskiej w Zielonce
    • 20 marca (wtorek) - parafia św. Jerzego Męczennika w Zielonce
    • 21 marca (środa) – parafia św. Izydora w Markach
    • 22 marca (czwartek) – parafia MB Królowej Polski w Markach-Pustelniku
    • 23 marca (piątek) – parafia NMP Matki Kościoła w Markach

    - przerwa świąteczna: uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego:

    • 24 marca (sobota) – Zgromadzenie Sióstr Jezusa Miłosiernego w Ostrówku
    • 25 marca (Niedziela Palmowa) – Zgromadzenie Sióstr MB Loretańskiej (Warszawa, ul. Ogińskiego)
    • 26 marca (poniedziałek) – Zgromadzenie Sióstr MB Loretańskiej (Warszawa-Rembertów)
    • 27 marca (wtorek) – Zgromadzenie Sióstr MB Miłosierdzia (Warszawa, ul. Hetmańska)
    • 28 marca (środa) – Zgromadzenie Córek MB Bolesnej (Serafitki; Warszawa, ul. Raciborska)
    • 29 marca (Wielki Czwartek) – Zgromadzenie Sióstr Misjonarek apostolstwa Katolickiego (Pallotynki, Warszawa, ul. Płońska)
    • 30 marca (Wielki Piątek) – Zgromadzenie Sióstr MB Loretańskiej (Warszawa, ul. Kłopotowskiego)
    • 31 marca (Wielka Sobota) – Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Misjonerek (Otwock, ul. Reymonta)
    • 1 kwietnia (Niedziela Wielkanocna) – Zgromadzenie Sióstr Św. Elżbiety (Elżbietanki; Otwock, ul. Kołłątaja)
    • 2 kwietnia (Poniedziałek Wielkanocny) – Szensztacki Instytut Sióstr Maryi (Otwock-Świder)
    • 3 kwietnia (wtorek) – Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame (Otwock, ul. Prusa)
    • 4 kwietnia (środa) – parafia Świętej Trójcy w Ząbkach
    • 5 kwietnia (czwartek) – parafia Zesłania Ducha Świętego w Ząbkach
    • 6 kwietnia (piątek) – parafia Miłosierdzia Bożego w Ząbkach

    Dekanat tarchomiński

    • 7 kwietnia (sobota) – Nieporęt
    • 8 kwietnia (niedziela) – Białobrzegi
    • 9 kwietnia (poniedziałek) – Józefów k/ Legionowa
    • 10 kwietnia (wtorek) – Stanisławów Pierwszy
    • 11 kwietnia (środa) – parafia Narodzenia NMP w Warszawie-Płudach
    • 12 kwietnia (czwartek) – parafia św. Łukasza Ewangelisty w Warszawie–Kępie Tarchomińskiej
    • 13 kwietnia (piątek) – parafia św. Jakuba Apostoła w Warszawie–Tarchominie
    • 14 kwietnia (sobota) – ośrodek duszpasterski MB Pompejańskiej w Warszawie na Żeraniu
    • 15 kwietnia (niedziela) – parafia NMP Matki Pięknej Miłości w Warszawie-Tarchominie
    • 16 kwietnia (poniedziałek) – parafia św. Franciszka z Asyżu w Warszawie-Nowodworach
    • 17 kwietnia (wtorek) – Instytut Pomocnic Maryi Jasnogórskiej Matki Kościoła (Warszawa-Choszczówka)

    Dekanat bródnowski

    • 18 kwietnia (środa) – parafia MB Różańcowej
    • 19 kwietnia (czwartek) – parafia św. Włodzimierza
    • 20 kwietnia (piątek) – parafia św. Marii Magdaleny
    • 21 kwietnia (sobota) – parafia św. Faustyny
    • 22 kwietnia (niedziela) – parafia św. Jadwigi
    • 23 kwietnia (poniedziałek) – parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika
    • 24 kwietnia (wtorek) – parafia Świętego Michała Archanioła
    • 25 kwietnia (środa) – parafia św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
    • 26 kwietnia (czwartek) – parafia Chrystusa Najwyższego Kapłana

    Dekanat rembertowski

    • 27 kwietnia (piątek) – parafia św. Łucji w Warszawie-Rembertowie
    • 28 kwietnia (sobota) – parafia MB Zwycięskiej w Warszawie-Rembertowie
    • 29 kwietnia (niedziela) – parafia św. Wacława
    • 30 kwietnia (poniedziałek) – parafia św. Feliksa z Kantalicjo
    • 1 maja (wtorek) – parafia Opatrzności bożej w Warszawie-Wesołej
    • 2 maja (środa) – parafia św. Brata Alberta w Warszawie-Wesołej-Zielonej
    • 3 maja (czwartek) – parafia św. Hieronima w Warszawie-Starej Miłosnej
    • 4 maja (piątek) – parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Warszawie-Starej Miłosnej

    Dekanat aniński

    • 5 maja (sobota) – parafia BM Królowej Polski w Warszawie-Aninie
    • 6 maja (niedziela) – parafia św. Benedykta w Warszawie-Wawrze-Sadulu
    • 7 maja (poniedziałek) – parafia św. Karola Boromeusza w Warszawie-Lesie
    • 8 maja (wtorek) – parafia Wniebowzięcia NMP w Warszawie-Zerzniu
    • 9 maja (środa) – parafia MB Dobrej Rady w Warszawie-Miedzeszynie
    • 10 maja (czwartek) – parafia Dobrego Pasterza w Warszawie-Miedzeszynie
    • 11 maja (piątek) – parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Warszawie-Falenicy
    • 12 maja (sobota) – parafia wieczerzy Pańskiej w Warszawie-Aleksandrowie
    • 13 maja (niedziela) – parafia MB Anielskiej w Warszawie-Radości
    • 14 maja (poniedziałek) – parafia Imienia NMP w Warszawie-Międzylesiu

    Dekanat grochowski

    • 15 maja (wtorek) – parafia św. Wincentego Pallottiego
    • 16 maja (środa) – parafia Bożego Ciała (konkatedra BM Zwycięskiej)
    • 17 maja (czwartek) – parafia MB Nieustającej Pomocy na Saskiej Kępie
    • 18 maja (piątek) – parafia Miłosierdzia Bożego na Saskiej Kępie
    • 19 maja (sobota) – parafia św. Ojca Pio na Gocławiu
    • 20 maja (niedziela) – parafia św. Apostołów Jana i Pawła na Gocławiu
    • 21 maja (poniedziałek – parafia św. Patryka na Gocławiu
    • 22 maja (wtorek) – parafia Nawrócenia św. Pawła Apostoła na Grochowie
    • 23 maja (środa) – parafia Najczystszego Serca Maryi na Grochowie
    • 25 maja (czwartek) – Zgromadzenie Słowa Bożego (Werbiści; ul. Ostrobramska)
    • 26 maja (piątek) – Zgromadzenie Męki Jezusa Chrystusa (Pasjoniści; ul. Zamieniecka)
    • 26 maja (sobota) – Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego (Sercanki; ul. Kresowa)
    • 27 maja (niedziela) - parafia MB Królowej Polskich Męczenników na Grochowie
    • 28 maja (poniedziałek) – parafia Narodzenia Pańskiego na Witolinie

    Dekanat praski

    - przerwa świąteczna: Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej

    • 29 maja (wtorek) – Zgromadzenie Sióstr Rodziny Maryi (ul. Klasyków)
    • 30 maja (środa) – Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo (Felicjanki; ul. Kościuszkowców)
    • 31 maja (Boże Ciało) – Zgromadzenie Misyjne Służebnic Ducha Świętego (Werbistki; Sulejówek)
    • 1 czerwca (piątek) – Zgromadzenie Sióstr Wynagrodzicielek Najświętszego Oblicza (Obliczanki; Otwock)
    • 2 czerwca (sobota) – parafia Chrystusa Króla na Targówku
    • 3 czerwca (niedziela) – parafia Świętej Rodziny na Zaciszu
    • 4 czerwca (poniedziałek) – parafia św. Barnaby Apostoła na Zaciszu
    • 5 czerwca (wtorek) – parafia św. Marka Ewangelisty na Targówku
    • 6 czerwca (środa) – parafia św. Wincentego a Paulo na Targówku
    • 7 czerwca (czwartek) – parafia Zmartwychwstania Pańskiego na Targówku
    • 8 czerwca (piątek) – parafia Najświętszego Serca Jezusowego (Salezjanie)
    • 9 czerwca (sobota) – parafia Świętego Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika (katedra)
    • 10 czerwca (niedziela) – parafia MB z Lourdes (Marianie)
    • 11 czerwca (poniedziałek) – parafia MB Loretańskiej
    • 12 czerwca (wtorek) – Mazowiecki Szpital Bródnowski
    • 13 czerwca (środa) – Centrum Zdrowia Dziecka
    • 14 czerwca (czwartek) – Wyższe Seminarium Duchowne w Tarchominie
    • 15 czerwca (piątek) – sanktuarium MB Ostrobramskiej
    • 16 czerwca (sobota) – zakończenie peregrynacji: uroczysta procesja różańcowa z sanktuarium MB Ostrobramskiej do parafii Najczystszego Serca Maryi. Uroczysta Eucharystia na Placu Szembeka, przekazanie Obrazu do kolejnej diecezji
    «« | « | 1 | » | »»
    oceń artykuł

    Zobacz także

    Komentowanie dostępne jest tylko dla .

    Reklama

    Zapisane na później

    Pobieranie listy

    Reklama

    przewiń w dół