Nowy numer 24/2018 Archiwum

Kiedy nawiedzi naszą parafię?

Terminarz peregrynacji Obrazu MB Jasnogórskiej w parafiach diecezji warszawsko-praskiej od września 2017 r. do czerwca 2018 r.

Dekanat radzymiński

  • 2 września (sobota): godz. 12.00 – inauguracja; Radzymin, plac przy kolegiacie Przemienienia Pańskiego, godz. 17 – rozpoczęcie nawiedzenia parafii Przemienia Pańskiego w Radzyminie
  • 3 września (niedziela) – parafia św. Jana Pawła II w Radzyminie
  • 4 września (poniedziałek) – Nowe Załubice
  • 5 września (wtorek) – Kuligów
  • 6 września (środa) – Józefów k. Radzymina
  • 7 września (czwartek) – Wola Rasztowska
  • 8 września (piątek) - Dąbrówka
  • 9 września (sobota) – Niegów
  • 10 września (niedziela) – Mostówka
  • 11 września (poniedziałek) – Lucynów
  • 12 września (wtorek) – Wyszków-Rybienko

Nasze relacje:

Dekanat jadowski

  • 13 września (środa) – Kamieńczyk
  • 14 września (czwartek) – sanktuarium MB Loretańskiej w Loretto
  • 15 września (piątek) – Gwizdały
  • 16 września (sobota) – Jadów
  • 17 września (niedziela) – Strachówka
  • 18 września (poniedziałek) – Sulejów
  • 19 września (wtorek) – Szewnica
  • 20 września (środa) – Kiciny
  • 21 września (czwartek) – Urle
  • 22 września (piątek) – sanktuarium MB Loretańskiej

Dekanat Tłuszcz

  • 23 września (sobota) – parafia Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu
  • 24 września (niedziela) – parafia Błogosławionych Męczenników Podlaskich w Tłuszczu
  • 25 września (poniedziałek) – Postoliska
  • 26 września (wtorek) – Jasienica
  • 27 września (środa) – Miąse
  • 28 września (czwartek) – Franciszków

Dekanat stanisławowski

  • 29 września (piątek) – Poświętne
  • 30 września (sobota) – Pustelnik
  • 1 października (niedziela) – Stanisławów
  • 2 października (poniedziałek) – Dobre
  • 3 października (wtorek) – Trawy
  • 4 października (środa) – Pniewnik

Dekanat Mińsk Mazowiecki – Narodzenia NMP

  • 5 października (czwartek) – Wólka Mińska
  • 6 października (piątek) – parafia Świętego Michała Archanioła w Mińsku Mazowieckim
  • 7 października (sobota) – parafia Narodzenia NMP w Mińsku Mazowieckim
  • 8 października (niedziela) – Mistów
  • 9 października (poniedziałek) – Jakubów
  • 10 października (wtorek) – Kałuszyn
  • 11 października (środa) – Mrozy
  • 12 października (czwartek) – Cegłów
  • 13 października (piątek) – Ignaców
  • 14 października (sobota) – Budy Barcząckie
  • 15 października (niedziela) – Huta Mińska

Dekanat Mińsk Mazowiecki – św. Antoniego z Padwy

  • 16 października (poniedziałek) – Wielgolas Brzeziński
  • 17 października (wtorek) - Kołbiel
  • 18 października (środa) – Rudzienko
  • 19 października (czwartek) – Grzebowilk
  • 20 października (piątek) – Zamienie
  • 21 października (sobota) – parafia św. Antoniego z Padwy w Mińsku Mazowieckim
  • 22 października (niedziela) – parafia św. Jana Chrzciciela w Mińsku Mazowieckim
  • 23 października (poniedziałek) – Choszczówka Stojecka
  • 24 października (wtorek) – Chrośla
  • 25 października (środa) – Żuków
  • 26 października (czwartek) – Królewiec
  • 27 października (piątek) – Dębe Wielkie

Dekanat siennicki

  • 28 października (sobota) – Siennica
  • 29 października (niedziela) – Starogród
  • - przerwa świąteczna: Uroczystość Wszystkich Świętych
  • 30 października (poniedziałek) – Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Samarytanek Krzyża Chrystusowego, Niegów–Samaria
  • 31 października (wtorek) – Zgromadzenie Sióstr Służek NMP, Kobyłka
  • 1 listopada (środa) – Zgromadzenie Sióstr Dominikanek Misjonarek Jezusa i Maryi, Zielonka
  • 2 listopada (czwartek) – Mniszki Bose Zakonu NMP z Góry Karmel (Siostry Karmelitanki), Nowe Osiny
  • 3 listopada (piątek) – Wielgolas
  • 4 listopada (sobota) – Latowicz
  • 5 listopada (niedziela) – Jeruzal
  • 6 listopada (poniedziałek) – Kiczki
  • 7 listopada (wtorek) – Guzew

Dekanat otwocki

  • 8 listopada (środa) – Wiązowna
  • 9 listopada (czwartek) – Glinianka
  • 10 listopada (piątek) – Ostrów
  • 11 listopada (sobota) – Otwock – Wólka Mlądzka
  • 12 listopada (niedziela) – parafia Zesłania Ducha Świętego w Otwocku
  • 13 listopada (poniedziałek) – parafia Niepokalanego Serca NMP w Otwocku-Śródborowie
  • 14 listopada (wtorek) – Dom Księży Emerytów
  • 15 listopada (środa) – parafia św. Wincentego a Paulo w Otwocku
  • 16 listopada (czwartek) – parafia bł. Ks. Ignacego Kłopotowskiego w Otwocku
  • 17 listopada (piątek) – parafia MB Częstochowskiej w Otwocku-Świdrze II
  • 18 listopada (sobota) – parafia MB Nieustającej Pomocy w Otwocku-Mlądzu

Dekanat Otwock-Kresy

  • 19 listopada (niedziela) – parafia MB Królowej Polski w Otwocku-Kresach
  • 20 listopada (poniedziałek) – parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Otwocku-Świdrze
  • 21 listopada (wtorek) – parafia Miłosierdzia Bożego w Otwocku-Ługach
  • 22 listopada (środa) – Karczew
  • 23 listopada (czwartek) – Otwock Wielki
  • 24 listopada (piątek) – Stara Wieś
  • 25 listopada (sobota) – Celestynów
  • 26 listopada (niedziela) – parafia MB Częstochowskiej w Józefowie
  • 27 listopada (poniedziałek) – parafia św. Jana Chrzciciela w Józefowie-Michalinie
  • 28 listopada (wtorek) – parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego w Józefowie-Błotach

Dekanat Sulejówek

  • 29 listopada (środa) – Zakręt
  • 30 listopada (czwartek) – Halinów
  • 1 grudnia (piątek) – Długa Kościelna
  • 2 grudnia (sobota) – parafia NMP Matki Kościoła w Sulejówku
  • 3 grudnia (niedziela) – parafia Przemienienia Pańskiego w Sulejówku-Miłosnej
  • 4 grudnia (poniedziałek) – Okuniew
  • 5 grudnia (wtorek) - Zabraniec
  • 6 grudnia (środa) – Zgromadzenie Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych w Sulejówku
  • 7 grudnia (czwartek) – Kuflew (Dekanat Mińsk Maz. – Narodzenia NMP)

Od 8 grudnia 2017 roku do 16 lutego 2018 roku – przerwa w peregrynacji; renowacja Obrazu MB Częstochowskiej

Dekanat Nowodworski

  • 17 lutego (sobota) – parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Nowym Dworze Mazowieckim
  • 18 lutego (niedziela) – parafia Świętego Michała Archanioła w Nowym Dworze Mazowieckim
  • 19 lutego (poniedziałek) – Janówek
  • 20 lutego (wtorek) – Skrzeszew
  • 21 lutego (środa) - Rajszew

Dekanat Legionowski

  • 22 lutego (czwartek) – parafia Miłosierdzia Bożego w Legionowie
  • 23 lutego (piątek) – parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie
  • 24 lutego (sobota) – parafia św. Jana Kantego w Legionowie
  • 25 lutego (niedziela) – parafia św. Józefa Oblubieńca NMP w Legionowie
  • 26 lutego (poniedziałek) – parafia MB Fatimskiej w Legionowie
  • 27 lutego (wtorek) – Jabłonna
  • 28 lutego (środa) – Chotomów
  • 1 marca (czwartek) – Wieliszew

Dekanat wołomiński

  • 2 marca (piątek) – parafia MB Częstochowskiej w Wołominie
  • 3 marca (sobota) – parafia MB Królowej Polski w Wołominie
  • 4 marca (niedziela) – parafia św. Józefa Robotnika w Wołominie
  • 5 marca (poniedziałek) – Majdan
  • 6 marca (wtorek) – Duczki
  • 7 marca (środa) – Zagościniec
  • 8 marca (czwartek) – Helenów
  • 9 marca (piątek) – Klembów
  • 10 marca (sobota) – Ostrówek

Dekanat Kobyłka

  • 11 marca (niedziela) - Marki-Struga
  • 12 marca (poniedziałek) – Słupno
  • 13 marca (wtorek) – Nadma
  • 14 marca (środa) – parafia św. Kazimierza Królewicza w Kobyłce
  • 15 marca (czwartek) – parafia bł. Matki Teresy z Kalkuty w Kobyłce-Turowie
  • 16 marca (piątek) – Ossów
  • 17 marca (sobota) – parafia Świętej Trójcy w Kobyłce
  • 18 marca (niedziela) – Kobyłka-Maciołki

Dekanat zielonkowski

  • 19 marca (poniedziałek) – parafia MB Częstochowskiej w Zielonce
  • 20 marca (wtorek) - parafia św. Jerzego Męczennika w Zielonce
  • 21 marca (środa) – parafia św. Izydora w Markach
  • 22 marca (czwartek) – parafia MB Królowej Polski w Markach-Pustelniku
  • 23 marca (piątek) – parafia NMP Matki Kościoła w Markach

- przerwa świąteczna: uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego:

  • 24 marca (sobota) – Zgromadzenie Sióstr Jezusa Miłosiernego w Ostrówku
  • 25 marca (Niedziela Palmowa) – Zgromadzenie Sióstr MB Loretańskiej (Warszawa, ul. Ogińskiego)
  • 26 marca (poniedziałek) – Zgromadzenie Sióstr MB Loretańskiej (Warszawa-Rembertów)
  • 27 marca (wtorek) – Zgromadzenie Sióstr MB Miłosierdzia (Warszawa, ul. Hetmańska)
  • 28 marca (środa) – Zgromadzenie Córek MB Bolesnej (Serafitki; Warszawa, ul. Raciborska)
  • 29 marca (Wielki Czwartek) – Zgromadzenie Sióstr Misjonarek apostolstwa Katolickiego (Pallotynki, Warszawa, ul. Płońska)
  • 30 marca (Wielki Piątek) – Zgromadzenie Sióstr MB Loretańskiej (Warszawa, ul. Kłopotowskiego)
  • 31 marca (Wielka Sobota) – Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Misjonerek (Otwock, ul. Reymonta)
  • 1 kwietnia (Niedziela Wielkanocna) – Zgromadzenie Sióstr Św. Elżbiety (Elżbietanki; Otwock, ul. Kołłątaja)
  • 2 kwietnia (Poniedziałek Wielkanocny) – Szensztacki Instytut Sióstr Maryi (Otwock-Świder)
  • 3 kwietnia (wtorek) – Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame (Otwock, ul. Prusa)
  • 4 kwietnia (środa) – parafia Świętej Trójcy w Ząbkach
  • 5 kwietnia (czwartek) – parafia Zesłania Ducha Świętego w Ząbkach
  • 6 kwietnia (piątek) – parafia Miłosierdzia Bożego w Ząbkach

Dekanat tarchomiński

  • 7 kwietnia (sobota) – Nieporęt
  • 8 kwietnia (niedziela) – Białobrzegi
  • 9 kwietnia (poniedziałek) – Józefów k/ Legionowa
  • 10 kwietnia (wtorek) – Stanisławów Pierwszy
  • 11 kwietnia (środa) – parafia Narodzenia NMP w Warszawie-Płudach
  • 12 kwietnia (czwartek) – parafia św. Łukasza Ewangelisty w Warszawie–Kępie Tarchomińskiej
  • 13 kwietnia (piątek) – parafia św. Jakuba Apostoła w Warszawie–Tarchominie
  • 14 kwietnia (sobota) – ośrodek duszpasterski MB Pompejańskiej w Warszawie na Żeraniu
  • 15 kwietnia (niedziela) – parafia NMP Matki Pięknej Miłości w Warszawie-Tarchominie
  • 16 kwietnia (poniedziałek) – parafia św. Franciszka z Asyżu w Warszawie-Nowodworach
  • 17 kwietnia (wtorek) – Instytut Pomocnic Maryi Jasnogórskiej Matki Kościoła (Warszawa-Choszczówka)

Dekanat bródnowski

  • 18 kwietnia (środa) – parafia MB Różańcowej
  • 19 kwietnia (czwartek) – parafia św. Włodzimierza
  • 20 kwietnia (piątek) – parafia św. Marii Magdaleny
  • 21 kwietnia (sobota) – parafia św. Faustyny
  • 22 kwietnia (niedziela) – parafia św. Jadwigi
  • 23 kwietnia (poniedziałek) – parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika
  • 24 kwietnia (wtorek) – parafia Świętego Michała Archanioła
  • 25 kwietnia (środa) – parafia św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
  • 26 kwietnia (czwartek) – parafia Chrystusa Najwyższego Kapłana

Dekanat rembertowski

  • 27 kwietnia (piątek) – parafia św. Łucji w Warszawie-Rembertowie
  • 28 kwietnia (sobota) – parafia MB Zwycięskiej w Warszawie-Rembertowie
  • 29 kwietnia (niedziela) – parafia św. Wacława
  • 30 kwietnia (poniedziałek) – parafia św. Feliksa z Kantalicjo
  • 1 maja (wtorek) – parafia Opatrzności bożej w Warszawie-Wesołej
  • 2 maja (środa) – parafia św. Brata Alberta w Warszawie-Wesołej-Zielonej
  • 3 maja (czwartek) – parafia św. Hieronima w Warszawie-Starej Miłosnej
  • 4 maja (piątek) – parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Warszawie-Starej Miłosnej

Dekanat aniński

  • 5 maja (sobota) – parafia BM Królowej Polski w Warszawie-Aninie
  • 6 maja (niedziela) – parafia św. Benedykta w Warszawie-Wawrze-Sadulu
  • 7 maja (poniedziałek) – parafia św. Karola Boromeusza w Warszawie-Lesie
  • 8 maja (wtorek) – parafia Wniebowzięcia NMP w Warszawie-Zerzniu
  • 9 maja (środa) – parafia MB Dobrej Rady w Warszawie-Miedzeszynie
  • 10 maja (czwartek) – parafia Dobrego Pasterza w Warszawie-Miedzeszynie
  • 11 maja (piątek) – parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Warszawie-Falenicy
  • 12 maja (sobota) – parafia wieczerzy Pańskiej w Warszawie-Aleksandrowie
  • 13 maja (niedziela) – parafia MB Anielskiej w Warszawie-Radości
  • 14 maja (poniedziałek) – parafia Imienia NMP w Warszawie-Międzylesiu

Dekanat grochowski

  • 15 maja (wtorek) – parafia św. Wincentego Pallottiego
  • 16 maja (środa) – parafia Bożego Ciała (konkatedra BM Zwycięskiej)
  • 17 maja (czwartek) – parafia MB Nieustającej Pomocy na Saskiej Kępie
  • 18 maja (piątek) – parafia Miłosierdzia Bożego na Saskiej Kępie
  • 19 maja (sobota) – parafia św. Ojca Pio na Gocławiu
  • 20 maja (niedziela) – parafia św. Apostołów Jana i Pawła na Gocławiu
  • 21 maja (poniedziałek – parafia św. Patryka na Gocławiu
  • 22 maja (wtorek) – parafia Nawrócenia św. Pawła Apostoła na Grochowie
  • 23 maja (środa) – parafia Najczystszego Serca Maryi na Grochowie
  • 25 maja (czwartek) – Zgromadzenie Słowa Bożego (Werbiści; ul. Ostrobramska)
  • 26 maja (piątek) – Zgromadzenie Męki Jezusa Chrystusa (Pasjoniści; ul. Zamieniecka)
  • 26 maja (sobota) – Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego (Sercanki; ul. Kresowa)
  • 27 maja (niedziela) - parafia MB Królowej Polskich Męczenników na Grochowie
  • 28 maja (poniedziałek) – parafia Narodzenia Pańskiego na Witolinie

Dekanat praski

- przerwa świąteczna: Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej

  • 29 maja (wtorek) – Zgromadzenie Sióstr Rodziny Maryi (ul. Klasyków)
  • 30 maja (środa) – Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo (Felicjanki; ul. Kościuszkowców)
  • 31 maja (Boże Ciało) – Zgromadzenie Misyjne Służebnic Ducha Świętego (Werbistki; Sulejówek)
  • 1 czerwca (piątek) – Zgromadzenie Sióstr Wynagrodzicielek Najświętszego Oblicza (Obliczanki; Otwock)
  • 2 czerwca (sobota) – parafia Chrystusa Króla na Targówku
  • 3 czerwca (niedziela) – parafia Świętej Rodziny na Zaciszu
  • 4 czerwca (poniedziałek) – parafia św. Barnaby Apostoła na Zaciszu
  • 5 czerwca (wtorek) – parafia św. Marka Ewangelisty na Targówku
  • 6 czerwca (środa) – parafia św. Wincentego a Paulo na Targówku
  • 7 czerwca (czwartek) – parafia Zmartwychwstania Pańskiego na Targówku
  • 8 czerwca (piątek) – parafia Najświętszego Serca Jezusowego (Salezjanie)
  • 9 czerwca (sobota) – parafia Świętego Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika (katedra)
  • 10 czerwca (niedziela) – parafia MB z Lourdes (Marianie)
  • 11 czerwca (poniedziałek) – parafia MB Loretańskiej
  • 12 czerwca (wtorek) – Mazowiecki Szpital Bródnowski
  • 13 czerwca (środa) – Centrum Zdrowia Dziecka
  • 14 czerwca (czwartek) – Wyższe Seminarium Duchowne w Tarchominie
  • 15 czerwca (piątek) – sanktuarium MB Ostrobramskiej
  • 16 czerwca (sobota) – zakończenie peregrynacji: uroczysta procesja różańcowa z sanktuarium MB Ostrobramskiej do parafii Najczystszego Serca Maryi. Uroczysta Eucharystia na Placu Szembeka, przekazanie Obrazu do kolejnej diecezji
« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma